Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerintetek igaz az a történet...

Szerintetek igaz az a történet miszerint meditálással csodák csodájára csökkent a bűnözés Washingtonban?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy Washingtonban volt valami kísérlet ahol 4000 ember 2 hónap alatt meditálással olyan szinten csökkentette a bűnözési rátát, aminek 2 az 1 billióhoz esélye lett volna.


Forrás: [link]



2016. márc. 14. 21:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%

Te jó ég! :D

Látom a kedves egybegyűltek, akik felmagasztalják a tudományt képtelenek az új kutatásokkal lépést tartani!

Alapvetően be van bizonyítva tudományos téren, hogy a meditációnak nagyon jótékony hatása van! De nem kéne folyton leszólni másokat és informálódni inkább, de pár év és hozzátok is eljut ez az infó! ;)

2016. márc. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
40%
8-as vagyok. Igen 10-es, én legalább képzem magam! 11-es köszönöm, hogy vannak felvilágosult emberek. Ma már a tudományos kutatók és a spiritizmus nem ellenfelek, hanem kéz a kézben haladnak egymás mellett, mint a vonatsínek. Rájöttek ugyanis, hogy ugyanannak az éremnek a két oldaláról beszélnek. Valaki kérdezte itt, hogy mi az a rezgésszint. Minden anyagi részecske rezeg. Tanultuk hetedikben fizikából. A gáznemű, a folyékony halmazállapotú anyagok jobban, a szilárd halmazállapotú kevésbé, de annak a részecskéi is elmozdulnak egymáshoz képes. Minden anyagnak máshogy, különböző erősséggel, de rezeg. Ez energiát termel, ami egész minimális nagyságrendű, de műszerekkel kimutatható. Ez a rezgés ad a szilárd anyagnak egy rá jellemző rezgészintet. Az emberi test sejtjei is bocsátanak ki rezgést. Ennek egyik összetevője az az energia, ami EKG és EEG műszerekkel kimutatható. Egy adott ember rezgésszintje nagyon sok mindentől függ. Pl. egészségi állapot, táplálkozás, érzelmi szint, gondolkodás stb. A meditáció, az agykontrollnál használt alfaszint, a jóga, a reiki stb. mind emeli az ember rezgésszintjét. Ha sok ember meditál egyszerre, egy helyen az a környezetükre is hat. Emeli a környezet rezgésszintjét. Ha nagyon sok ember meditál egyszerre, akkor az történik, amit a kérdező említ Washingtonban a kérdésében. Még ebben az életemben szeretném megérni azt a napot, mikor egy globális összefogás keretében annyi ember meditálna egyszerre a Földön, hogy az tartósan emelje az emberiség tudatszintjét.
2016. márc. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
36%

Nem kell a süket szöveg 12-es, inkább mutassátok hol lehet utánaolvasni hogy hivatalosan el lett fogadva és nem valami ezoterikus hazugságoldalt mellékeljetek.


A fizikáról (és a biológiáról) olyan szinten vannak téves fogalmaid, hogy az alapoktól kellene kezdeni. :) Leírásod alapján akár egy csésze forró kávé is kimutatható elektromos energiát bocsájt ki (EKG,EEG) és melegétől ("rezgés") összefog az emberiség! :D

2016. márc. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 death42 ***** válasza:
64%
#12 Én személy szerint hülyeségnek tartom, amit itt összehordasz a rezgésszíntről. De jobb lenne, ha a rezgésszínt helyett inkább a biorezonanciát használnád megfogalmazásként. A rezgésszínt és a bűnözés nem igazán passzolnak össze valahogy..:D
2016. márc. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
53%
Szerintem igaz, voltam már agykontroll tanfolyamon mindenkinek el kéne menni egyre.
2016. márc. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 LizákGábor válasza:
Szerintem igaz. Nálunk is más lenne a helyzet, ha feltennék maguknak a kérdést, és meditálnának egy olyan öt-tíz percet a válasszal azok akik idős néniket vernek agyon kétezer forintért, vagy visznek el babakocsit a patika elöl, vagy zsebelnek ki figyelmetlen ? sétálókat a váciutcában, vagy hoznak döntéseket a parlamentben stb stb. Folytassam? A lényeg: Igaz. Mindenki gondolja meg, mit tesz, miként cselekszik, és mik ezeknek a cselekedeteknek a következményei.
2016. márc. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Josephine Harkay ***** válasza:
Ez érthető, amíg meditál valaki, azalatt nem tud bűnözni! (Elnézést, nem tudtam ellenállni hogy ezt a választ ne adjam.)
2018. febr. 5. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
érdekes,
2018. febr. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!