Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez? Kékes fényű...

Mi lehetett ez? Kékes fényű nőalak.

Figyelt kérdés

Ez egy kb. 6 éve történt dolog, csak igazából most jutott eszembe:

Egy éjszaka (éjfél környéke) haveromtól mentem haza, kb. 7 km. a táv, ebből 5 teljesen sötét, 2 falut összekötő út!

Úgy a felénél jártam, mikor oldalra fordítottam a fejem, ekkor a szemem sarkából egy kékes fényű női alakot véltem látni előttem kb. 100méterrel, de mire odafókuszáltam, már nem láttam semmit! Arra gondoltam, hogy csak képzeltem, nem is foglalkoztam a dologgal! Hazaérvén a húgom ébren találtam, és azt mesélte, hogy kiment a teraszra egy cigire, és ő is erről számolt be...

Van valakinek ötlete, hogy mi lehetett ez a kékes fényű nőalak?



2015. dec. 17. 22:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, ő is abban az időtájban láthatta, mint Én, illetve a 2 észlelés között a táv légvonalban olyan 1-1.5km...
2015. dec. 17. 22:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Szellemek, asztrál utazók szoktak néha így feltűnni.
2015. dec. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ozmium42 ***** válasza:
50%

Szűz Mária a képtalálatokon valamiért makacsul kék ruhát visel


[link]

2015. dec. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az arcát láttátok? Meg az is lehet, hogy valami angyalka volt, esetleg valami családi őrangyal. Vagy csak nem hittetek a szellemekben, és valaki úgy gondolta, hogy változtat ezen, hogy elgondolkodjatok, hogy jééé, akkor léteznek:) Meg hát amúgy azt mondta művtörin a tanár, mikor festményeket nézegettünk, amikor volt sok Mária KisJézussal kép, hogy a kék az az anyaságnak a színe. Mondjuk lehet az is, hogy hát nemtom, ez egy kicsit brutkó dolog, és akkor ment megnézni, hogy a gyereke azért ugye jól van. Előfordulhat az is talán, hogy segítséget akart kérni a továbblépéshez, esetleg egy kalandor űrlény is lehetett, aki itten turistáskodik, esetleg a házatoknak egy régebbi lakója, vagy csak az utcátoknak, és lehet az is pl, hogy onnan keresett valakit; vagy pl olyat is hallottam, hogy egy csaj mindig félt a viharban, és akkor nagyapjához bújt mindig vihar idején vagy nemtom, és akkor be volt csukva az összes ablak meg minden, de egyszercsak el kezdett nyikorogni az az ülőalkalmatosság, most nem tudom, hogy hintaszék volt-e ,vagy fotel, amin a nagyapa szokott ülni, és úgy érezte, mintha ott lenne-mármint amikor vihar volt egyszer utána-. Szóval lehet, hogy pl megnyugtatni, vagy szembesíteni akart titeket valamivel, vagy csak úgy épp arra járt. Ja meg olyat is hallottam, hogy sokszor látott egy pasas egy női alakot karbatett kézzel egyik szobájukban, aki kifelé nézett az ablakon, és akkor onnan elköltöztek, és akkor ott meg gyerekük született, aki pont úgy kémlelt kifelé az ablakon, és akkor az apuka kicsit ledöbbent, hogy pont úgy áll, mint anno az a szellemalak; és akkor mondta a kislány nagy csodálkozó szemekkel, hogy "dehát már a régi házunkban is mindig így álltam". És ezt a kislány úgy mondta, hogy sose beszéltek előtte arról az alakról. Mintha még annyi lett volna, hogy a szellemalak egy felnőtt női alak volt.
2015. dec. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!