Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Asztrális kivetüléssel lehet...

Asztrális kivetüléssel lehet "kémkedni"? És ha igen hogy?

Figyelt kérdés
Asztrál utazásnál ugye átkerülünk egy másik síkra(másik tér-idő?) itt démonokat,holtakat,sárkányokat láthatunk élő egyént nem. Asztrál kivetüléssel lehet látni az élőket? Magyar oldalakon csak asztrál utazásról írnak értelmesen, külföldi oldalakat meg nem olvastam ,mivel nem beszélem annyira a nyelvet,hogy tökéletesen értsem is. Köszönömd
2016. máj. 8. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
A fizikai világot, fizikai érzékszervek hiányában nem észleled. Azt a lenyomatot, amit az asztrális térben az anyagi testek hagynak láthatod, de ezekből csak képzetten tudsz valós információt kinyerni. Egy olyan könyvet sem olvastam, ahol ezt megtanítanák, hiába részletezik magának a projekciónak a mikéntjét. Asztrális kivetülést ilyenre használni nagyon nem hatékony, és nem is túl bölcs ötlet. A fizikai események távolról való észlelésére clairvoyance-ot szoktak használni(akik értenek hozzá). Annak is a távolbalátás nevű műveletét. Clairvoyance keresőszó alatt talán találsz is magyar irodalmat. A tisztánlátás alatt azért nem valószínű, mert azt mostanában auralátásra, meg hasonlókra érti a magyar irodalom.
2016. máj. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, most újat nem mondok szerintem, de nem szép dolog a kémkedés.

Sok mindent lehet látni, de ha egyszer valaki olyannal akadsz össze, aki észlel Téged, és nem szimpatizál a kémkedéseddel, csúnyán az orrodra fog koppintani.

Én kémkedtem úgy, hogy az illető jelen volt velem egy térben és bele akartam bújni a bőrébe, mert úgy tudom, hogyha hazudik mert átérzem az energiáját.


Több száz emberből senki se vette ezt észre sose, ő meg mind a kétszer figyelmeztetően rámnézett.

2016. máj. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta neked, hogy asztrál utazással nem láthatod az élőket? Láthatod őket is.Csak épp nem biztos hogy tudni fogod, hogy amit éppen csinálnak, az a jelenben van-e.
2016. máj. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A CIA és a KGB is használta. Utóbbiak előrébb voltak -.-
2016. máj. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem illik kémkedni, és más dimenzióba belekuftárkodni.
2016. máj. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!