Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Asztrális utazás. Hogyan...

Jaggerswager kérdése:

Asztrális utazás. Hogyan csináljam szándékosan?

Figyelt kérdés
Kiskoromban folyamatosan megtörtén velem akaratomon kívül ujra át akarom élni?

2015. máj. 17. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Ophiel-Asztrál projekció.

Én is ezt olvasom épp.

Mert ebben a könyvben nem csak az van leírva hogy milyen élményeid lehetnek, de az is le van írva, hogy hogyan lehet ezeket véghezvinni.

Jó olvasást:)

2015. máj. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
sztem meg ne játssz a testeddel,épp elég baj nekem h küzdenem kell ellene mert álmomban néha rámjön... hidd el ez nem játék ebbe könnyen bele is halhatsz.
2015. máj. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló.

Ezeket meg honnan szedted?

Ez egyáltalán nem terheli a testet.

Röviden, ha elsajátítod az asztrál utazás/asztál projekciót, az abban segít hogy a tudatod át tudod helyezni egy másik síkra, és mikor visszatér, mindenre emlékszel.

Ebben nincs semmilyen veszélyes, tapasztalatból mondom.

És az a feltételezés, hogy belehalhatsz ez vicces.

2015. máj. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Alvásparalizisböl lehet csinálni, az a legegyszerübb. Asztrálutazás akkor jöhet össze, ha nem félsz hogy mi van ott, ilyenkor spontán is összejön, de nem gyakran. Amúgy én csak azt tudom hogy lehet szándékos alvásparalizist csinálni, úgy kell koncentrálni hogy megjelenjenek a képek, csak annál sokkal sokkal tovább. Viszont ha nem koncentrálsz eléggé, vagy fáradt vagy akkor bealszol. Ez a fajta ap sokkal tovább tart, és általába összejön belőle 1 asztrálutazás. Némelyik véletlen ap-böl is összejöhet, de csak kevésböl. Ki lehet szabadulni úgy is hogy erölködsz hogy mozogj, vagy koncentrálsz, esetleg vizualizálsz egy képet (ez nehéz, meg kell hogy jelenjen a szemeid elött). Ja és könnyünek hangzik, de nem az, sokat kell gyakorolni mire sikerül, és vannak más módszerek is, elvileg már a hipnogog képeknél is kilehet menni, azt meg eléred egy negyed óra alatt. (ap-hez több mint 1 óra kell)
2015. máj. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Előző.

Te most konkrétan a transz állapotról beszélsz?

Vagy köze nincs a kettőnek egymáshoz?

2015. máj. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vagy egy nagyon jó teszt.

Akarni kell. Ha nem sikerül, akkor nem akarni kell.

Ha akkor sem sikerül, akkor tök mindegy, hogy mit akarsz, nem az akaratodtól függ.

De akkor mi kell hozzá? Valami vegyszer? Vagy testtartás?

2015. máj. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#4, nekem volt már ilyen testelhagyós alvásparalízisem.

Olyan is, hogy úgy éreztem, hogy leesett a lelkem az ágy mellé és olyan is, hogy úgy éreztem, hogy átmegyek a falon és látok a sötétben. De igazából, amit láttam nem a valóság volt (mert magamhoz térésnél láttam). Ezért is álom inkább.

Persze nem magamból kell kiindulni. De akkor szívesen részt vennék egy teszten, bármilyen képességről legyen szó. Bár laboratóriumi körlümények mindig jobbak.

2015. máj. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#5: Igen, valszeg a képlátásos állapot a transzállapot ahol fura gondolatok jelennek meg és azokból kép lesz, és egy rossz gondolat vagy zaj megtöri az egészet, legalábbis átmenetileg.


#7: Nekem épp ma hajnalba volt egy asztrálutazás, de csak ritkán 1-2 havonta szokott összejönni. Ebből úgy szabadultam ki, hogy felkeltem, pedig nem láttam semmit, kimentem az udvarra, és ott erővel húztam magam mintha egy kötelet húznék előre. Közbe fokozatosan megjött a látásom is. Mikor kimentem az utcára, már jól láttam és az a húzóerő megszünt, igy szabadon tudtam mozogni. Egyébként rengeteg módon ki lehet szabadulni egy ap-böl, az elég gyakori hogy feltudsz kelni és kimész de közbe ugyanúgy az ágyból látsz mindent, és visszkerülsz igy nem ér semmit. A kiszabaduláshoz 2 dolog kell, akaraterő és tudatosság ott, ha ez a 2 megvan akkor sikerülhet.

2015. máj. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Legoman ***** válasza:

Olvass témában ilyen könyveket, és úgy próbáld gyakorolni.

A lényeg, hogy tudd mit csinálsz. Ha meditálsz az még jobb, mert hamarabb eltudod lazítani olyannyira, hogy ne aludj el, de még is elérd azt a szinted, ahol az agyad kikapcsol, és nem érzékelsz semmit, csak gondolkodni.

Nekem legalábbis meditációval mindig sikerül.

2015. máj. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!