Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vonzás törvénye tapasztalatok?

Vonzás törvénye tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mostanában elkezdtem pozitivan gondolkozni es gondoltam kiprobalom a vonzas törvényet.

Milyen tapasztalataitok vannak?:)

Normális válaszokat



2016. júl. 18. 21:18
1 2
 1/13 anonim válasza:
74%
működik!!:)
2016. júl. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
89%

18 éves leszek 2 hét múlva, 7 évesen kerültem lovak közelébe, azóta egyszerűen nem tunék élni lovak nélkül. saját ló álom azóta:) mindig elképzeltem, hogy miből milyen színűt vennék neki, mi lenne a neve, hogy nézne ki stb... Szilaj című mesét számtalanszor láttam...

1 hónapja kaptam meg a saját lovamat. csak nem úgy néz ki mint Szilaj?:)

természetesen tenni is kell érte! nem úgy van, hogy majd eljátszol a gondolattal aztán 1-2 év és ott van, én 10 évet vártam rá, azóta folyamatosan fejlesztettem a lovas tudásom, anyukámnak apukámnak mondogattam, látták, hogy mennyire akarom és nem csak egy fellángolás. Kitartás, türelem kell és működik! Gondolatoknak komoly ereje van:)

2016. júl. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha megtalálod a "tökéletes módszert", akkor működik.:)
2016. júl. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Nincs mit hozzátenni, úgy van ahogy az előttem szólók mondják. Csak tényleg el kell hinni.
2016. júl. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
22%
Nem működik, áltudományos hülyeség.
2016. júl. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
"Gondoltam kipróbálom a vonzás törvényét"?! Akkor elárulom, hogy minden ember minden pillanatában a Föld bolygó törvényei, így a vonzás törvénye szerint él, a legtöbbje tudattalanul. A helyes megfogalmazás az, hogy "gondoltam kipróbálom, hogy a vonzás törvénye szerint tudatosan éljek." Ez eleinte kemény munka. Át kell formálni az egész gondolkodás módunkat, ami addig jellemzett bennünket. Te hogyan kezdtél neki, mit értesz kipróbálás alatt? Ajánlom figyelmedbe első körben a gondolat nagytakarítást.
2016. júl. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
2016. júl. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Működik! :) Én is így álltam hozzá de eleinte nem nagyon jött be semmi kb. 2 évig. De utána valahogy sikerül mindent meg kapok csak "úgy", hogy ki se kell mondanom.
2016. júl. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Én elég sok "kis" dolgot vonzottam már be, pl. legutóbb nagyon megtetszett egy ékszertartó az egyik nagyáruházban, de elég drága volt. Akárhányszor ott jártam, mindig megnéztem magamnak, és mit ad isten, kb. 2 héttel később 75%-kal leárazták, és így megvettem :)

Nálam egyelőre ilyen dolgokkal működik, remélem később már "nagyobbakkal" is fog. :)

2016. okt. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

1.Sokat gondoltam rá, milyen menő lenne temetőben dolgozni. Elképzeltem ahogy ott állok, stb. Sokat gondoltam rá szabadidőmben, de nem volt szándékosan vonzás. Most diákmunka keretében sírokat gondozok. :) Mégis sikerült bevonzanom. Persze TENNI IS KELL ÉRTE mert szembe jött a lehetőség, de ha nem vettem volna a bátorságot hogy jelentkezzek, akkor most nem dolgoznék ott.

2. Nagyon-nagyon szerettem volna egy jó, sikeres, híres egyesületnél táncolni. Szintén rengetegszer elképzeltem, sokat gondoltam rá. Most egy híres egyesület tagja vagyok. (vidoklipek, híres énekesek háttértáncosai, tv-s vetélkedők stb.) de ezért is tennem kellett. Szembe jött velem a plakát, még soha nem láttam a plakátot korábban, nem hallottam a csapatról, olyan volt, mintha az álmomból pattantak volna ki. :) de nekem el kellett mennem beiratkozni, hogy tényleg beteljesüljön.

Egyik sem volt centire pontosan olyan, amilyennek elképzeltem, de így is tökéletesek, hisz' az álmaimban rengetegszer láttam őket.


vonzásnak tudom be mindegyiket

2016. okt. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!