Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan érhetek el lelki...

Hogyan érhetek el lelki tudati szintet gondolatokkal?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, mikor 100%ig jó emberek leszünk. Mindent és mindenkit 100%osan szeretünk. Ekkor puszta létezésünk is hatalmas élvezettel, nyugalommal tölt el. Nincs esély, idegességre, s bármiféle negatív érzésre.


Nem arra gondolok, mikor valaki be LSDzik vagy begombázik és végtelent érzi már. Csak szimplán józanul, gondolatok segítségével.


Nem egyszer sikerült véletlenül. Volt mikor 1 órás beszélgetés folyamata és utána még gondolkodás kellett hozzá, volt mikor 5 másodperc alatt elkezdődött és 1 perc alatt már teljesen fent voltam.


Jó akaratú válaszokért előre is hálám.


2016. aug. 31. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Arra gondolok, mikor 100%ig jó emberek leszünk. Mindent és mindenkit 100%osan szeretünk. Ekkor puszta létezésünk is hatalmas élvezettel, nyugalommal tölt el. Nincs esély, idegességre, s bármiféle negatív érzésre."


Amikor ezt elérjük majd egyszer (végre :)), szerintem mindannyian telepatikusan kommunikálunk majd egymással :) Erre most még elég kicsi az esély..


Homlokcsakra vagy szívcsakra nyitottságára tippelnék első körben. Gondolati síkon sem lehetetlen, csak baromi sokáig kell pörgetnünk a gondolatokat a fejünkben ahhoz, hogy racionálisan megértsük a láthatatlan dolgok működését. Nekem eddig 17 évem van benne, és még nem vagyok a végén.

2016. aug. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Akárhogy is a gondolatod eléggé olyan mint ha LSD szülte volna...


A negatív érzelmek fontos szerepet játszanak az ember életében. Ettől küzd, hogy jobb legyen neki. Szóval akkor fog mindenki 100%osan szeretni (bár ezt a fogalmat tisztázhatnád) ha mindenki eléri az összes célját (most felejtsük el hogy az emberek céljai kizárhatják egymást).

De onnantól baromi unalmas lenne, az ember vagy pótcélt keresne vagy szépen begömbölyödne egy sarokba boldogan nyáladzani.


Pótcélja most is rengeteg embernek van, ilyenek pl azok az emberek akik nem a saját dolgaik hanem a világ túloldalán történtek miatt aggódnak. Csak azért nem nevezzük pótcélnak mert a világ egyes részein szar az élet és a pótcélt cselekvő így hasznos tevékenységet végez. De egy 100% jó társadalomban senki nem szűkölködne szóval a pótcselekvés is értelmetlen volna.

2016. aug. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nemtudom mire gondolsz? Lelki tudati szint emelkedést a kiüresedésben érhetsz el, mikor a megszokott gondolkodás egy kicsit alább hagy, és elcsendesedsz ha megtanulsz meditálni. Ami nem olyan egyszerű ám, mert akkor veszed észre, hogy mennyi gondolat folyam megy, mint egy számító gép program, és nem hagy frissíteni.


Az igazán felemelő az, amikor békét érzel, vagy az közeli állapotot. Amikor megpihen a lélek.

2016. aug. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
A puszta létezésben nincsenek gondolatok az érzés.Minden gondolat egó.Egóval nem jutsz el a létezés csendjéhez.Ez egy folyamat marmint eljutni az egó kizàrásàhoz.Kezdheted azzal hogy a jelenben èlsz a pillanatban mellőzve a múlt gondjain vagy a jövő képein való szorongàst .Igy màr megtettèl egy lépést a kérdésed felé.
2016. szept. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én viszont nem elégednék meg a 100% jósággal. Hogyan lehetnék 110% jó?
2016. szept. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
:-)) Olyan nincs, a teljes után nincs olyan hogy teljes jóság és még 10 %:)de kedves hozzászólás volt ...
2016. szept. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak Jézus Krisztus által lehetsz 100% bármiben, nem mert akkor képes lehetsz rá, hanem, mert Ő meghalt helyetted, hogy megszabadítson a bűn fogságából...rajtad műlik h. elfogadod-e?!...
2016. szept. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

1#


"Amikor ezt elérjük majd egyszer (végre :)), szerintem mindannyian telepatikusan kommunikálunk majd egymással "

Szerintem picit félre értetted.

Nem globális folyamatosan meglévő szintre értem. Ez elmúlik ha gondolataid úgy alakulnak.


" Gondolati síkon sem lehetetlen"

Tudom. Többször is elértem már. Kérdést egy biztos módszer megtudásáért tettem fel.

Volt amikor 5 másodperc alatt nagyon magasra ugrottam s rá 1 percre, már ego mentes lettem és leírhatatlanul élveztem, létezhetek.

De szeretnék egy olyan gondolati folyamatot ami.., nem érdekel melyik csakrámat hogyan nyitja meg, csak érjem el.

Mert nagyon régen nem értem már el.


"racionálisan megértsük a láthatatlan dolgok működését"

Ez pedig nincs összefüggésben ezzel.

Dee ebben viszont én segíthetek neked.

Írj rám s kérdezz bármit amit jelenleg láthatatlannak mondasz.



2#


"Akárhogy is a gondolatod eléggé olyan mint ha LSD szülte volna... "

Tudom. Mert LSD, pszichedelikus gomba, DMT, farózsamag, stb, stb tudatemelők. S mint ilyen, mik spirituálisan még legkisebb adagokban is aránylag hatalmas szinten megnyitnak, előhozhatják ha jól gondolsz.

Viszont efféle erős segítő szerek nélkül szeretném elérni megint.


"Ettől küzd, hogy jobb legyen neki."

Nem egészen. Ezek mutatják meg milyenek nem akarunk lenni. "ettől küzd" rész általánosítás.


"Szóval akkor fog mindenki 100%osan szeretni (bár ezt a fogalmat tisztázhatnád) ha mindenki eléri az összes célját (most felejtsük el hogy az emberek céljai kizárhatják egymást)"

Tévedés.

Egyáltalán nincs összefüggésben célok elérése mások szeretésével.


"Szóval akkor fog mindenki 100%osan szeretni (bár ezt a fogalmat tisztázhatnád) "

Egy olyan tudatállapot, ahol nem tudsz negatívat kreáltatni magaddal. Lényegtelen milyen szinten, hogyan.

Pl, ha valaki közli vele, megölte a lányodat, elkezded hatalmas szinten sajnálni, mert ennyire alacsony szinten tart.

Minden érzelmed csak szeretetből fakadhat, 0%osan fakad bármiféle érzelemkomplexumod nem szeretetből.


"De onnantól baromi unalmas lenne, az ember vagy pótcélt keresne vagy szépen begömbölyödne egy sarokba boldogan nyáladzani."

Ennél nagyobb hülyeséget régen olvastam egy spirituálisan átlagnál fejlettebb embertől.

Borzalmasan rosszul gondolkodsz s nagyon hiányos tudással rendelkezel.


"egy 100% jó társadalomban"

Nem 100% jó társadalomról beszélek, bár tudom 100%osan mindenki másnak jót akaró emberiséget említettél előző példádban. De ezt nem általánosítva összes emberre és főleg nem egy elérés után nem változó tudatállapotra kell gondolni.

Elértem már, józanul, mindenféle tudatmódosító nélkül még is most titeket kérdezlek, hogyan lehet 100%osan tutira elérni. Már trippeltem teljesen józanul, de e tudatállapotot szeretném elérni amikor szeretném.



3#


"Lelki tudati szint emelkedést a kiüresedésben érhetsz el"

Egyértelműen tévedés.


"mikor a megszokott gondolkodás egy kicsit alább hagy"

Nem alábbhagyás lényeg. Sőt nekem egy teljesen megszokott gondolkodásmódomból emelkedtem meg 5 másodpercen belül, csak mert elköszöntem valakitől és nagyon mélyen elkezdtem szeretni őt... e hatalmas kellemes érzeten gondolkodva, mennyire is igazán szeretem őt, 1 percen belül e szintre ugrottam.


"megtanulsz meditálni"

Egyértelműen tévedés.

Ehhez egyáltalán nem kell meditálni. Meditáció amúgy is felesleges ha medetatív állapotot eltudod érni.

Én sosem meditáltam életemben és medetatív állapotot akármikor elérem 2 másodperc alatt.


"Ami nem olyan egyszerű ám"

De.... Az.. csak nagyon keveset tudsz.


"Az igazán felemelő az, amikor békét érzel, vagy az közeli állapotot."

Tudom. Erre kérdeztem rá.

Mindennek jó akarás, béke, kellemesség egyszerre létezik.

Fura, ezeket ilyen magas szinten amit említettem ha egyáltalán tudsz erről vagy felfogtad amit erősen kétlek, megemlíted.... :/


"megpihen a lélek."

Lélek nem tud megpihenni. Lélek mindig végtelen és mindig megpihent.


Amiket itt leírtál nem lélek szint emberi állapotban, csupán egy emelkedett emberi szint.



4#


"A puszta létezésben nincsenek gondolatok az érzés."

De vannak, hisz te is létezel és gondolkodsz is. Ha eléred általam említett szintet is gondolkodhatsz.


"Minden gondolat egó"

Ennél nagyobb baromságot... Hát.. És te akarsz ezotériában tanítani akárkit?


"Egóval nem jutsz el a létezés csendjéhez"

Először is meg kéne tudnod mik ego definíciói.

Bár ez véletlenül igaz. De nincs tudatos gondolkodás egoból.


"Ez egy folyamat marmint eljutni az egó kizàrásàhoz."

Tudom. Nekem rég nincs egom.


Ezután pedig elkezdesz tanácsot adni. Te sem érted kérdésem lényegét.

Ehhez nem kellenek ezek kizárásai, legyőzései csak nagyon erős gondolatok.


KÉRDÉSEM MÉG EGYSZER... Tud-e valaki egy biztos gondolati módszert amivel e állapot amit eddig egyikőtök sem fogott fel rendesen, elérhető.



5#


"

Én viszont nem elégednék meg a 100% jósággal. Hogyan lehetnék 110% jó?"

Sehogy. 100% után már csak erőssége változhat, amit végtelenig növelhetsz, de ezt emberként szinte lehetetlen elérni... ha lehetséges. Erről nem tudok.



6#


"Csak Jézus Krisztus által"

Más tudatnak ehhez nincs köze. Ehhez gondolatok kellenek.


Te mi a büdös lőcsről beszélsz?

Fingod sincs ki, mi Jézus. Fogalmad sincs hogy működik létezés amiben vagy s világ amiben élsz.



Várok egy használható választ.

2016. nov. 7. 20:55
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!


"Minden érzelmed csak szeretetből fakadhat, 0%osan fakad bármiféle érzelemkomplexumod nem szeretetből."


A szeretet az nem érzelem! Hanem minden önös célt mellőző adás, Ad és nem vár el érte semmit, De ezt csak az Isten tudja tenni ember nem. Vagy aki átadta az életét Istennek. Ami olyasmit jelent, hogy kiüresedett minden vágytól, akarástól, hogy az Isten akarata nyílvánuljon meg általa, a test által. Mint eszközén keresztül.

Úgy mint mi használjuk a szerszámainkat.


Az Isten is készít magának, engedelmes eszközt,hogy kinyílvánítsa akaratát az Őt keresőknek. És szól hozzánk ma is, ha van fülünk rá, mert a Hit hallásból van, és a nyitott szív felismeri az Ő hangját.

2016. nov. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Fingod sincs ki, mi Jézus. Fogalmad sincs hogy működik létezés amiben vagy s világ amiben élsz."


Neked milyen ismereted van Róla?.

Mármint Jézus Krisztustól ki Ő.?

2016. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!