Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan érhetek el lelki...

Hogyan érhetek el lelki tudati szintet gondolatokkal?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, mikor 100%ig jó emberek leszünk. Mindent és mindenkit 100%osan szeretünk. Ekkor puszta létezésünk is hatalmas élvezettel, nyugalommal tölt el. Nincs esély, idegességre, s bármiféle negatív érzésre.


Nem arra gondolok, mikor valaki be LSDzik vagy begombázik és végtelent érzi már. Csak szimplán józanul, gondolatok segítségével.


Nem egyszer sikerült véletlenül. Volt mikor 1 órás beszélgetés folyamata és utána még gondolkodás kellett hozzá, volt mikor 5 másodperc alatt elkezdődött és 1 perc alatt már teljesen fent voltam.


Jó akaratú válaszokért előre is hálám.


2016. aug. 31. 16:49
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

9#


"Szia kérdező!"

Üdvözletem!


"A szeretet az nem érzelem! Hanem minden önös célt mellőző adás"

vágy, ami érzelem.

Szeretet igenis érzelem. Amikor minél közelebb akarok valakihez kerülni, s akarom, hogy jó legyen neki.


"Ad és nem vár el érte semmit, De ezt csak az Isten tudja"

Nem és igen. De mi mind istenek vagyunk, ahogy minden létező, s állatokban s emberekben is meg van ez.

Mindenki tud önzetlen szeretet..., sőt, valójában ez maga szeretet, nincs önző szeretet. Csak emberi formában tesszük, limitálva, nem végtelenül, de attól még 100%osan tiszta.


"Vagy aki átadta az életét Istennek. Ami olyasmit jelent"

Pontosan tudom, mit jelent. Én ilyen ember vagyok. Negatívmentes, csak szerető, csak boldog ember, de nem csak hozzám hasonlók képesek erre, DE kérdésben nem ezt említem, bár azóta tudom, hogyan kell.


"mert a Hit hallásból van"

Nem ezért. Azért, mert mindenhol ő van, csak látni kell. A hit, nem gondolkodásból van s hit rossz. Tudás van gondolkodásból, mi isten "egyetlen" eszköze őt keresőknek, mi ugyanazt jelenti, mint szeretni.



10#


"Neked milyen ismereted van Róla?."

Nem sok, de tudom, nagy badarság sok "ismeret", mit róla állítanak.

Sok lehetőség van. Nem is számít. Lényeg, nem szabad hozzákeverni vallásokat.

2017. júl. 4. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!