Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Gyermek agykontroll tanfolyamr...

Gyermek agykontroll tanfolyamról vélemények?

Figyelt kérdés
8-éves kislányomat szeretném gyermek agykontroll tanfolyamra beiratni. A matek megy Neki nehezebben. Véleményeket szeretnék kérni azoktól akiknek gyermeke részt vett már ilyen tanfolyamon. Érdemes, van értelme?, vagy csak kidobott pénz?

2016. okt. 27. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
A gyerek tanfolyamról sajnos nem tudok, de a felnőtt képzést megcsináltam és rettenetesen sajnálom, hogy amikor gyerek voltam, még nem tudtam erről a lehetőségről. Nemcsak a matek fog a lányodnak könnyebben menni, de az egész életére szóló boldogságát is megalapozhatja az ott tanultakkal. Ha bizonytalan vagy, keress rá a YouTube-on Agykontroll-videókra, van fent néhány.
2016. okt. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
43%
Én voltam gyerek tanfolyamon,és használt,nagyon jo volt,csak az a baj,hogy vannak olyan gyerekek,akik folyton beszelnek,nem lehet toluk figyelni.De amugy en a mai napig hasznalom,kifejezetten megeri,csak pozitivan kell hozzaallni.
2016. okt. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Nem tudom konkrétan mi az az agykontroll, de egy ismerősöm, amellett, hogy szektákba jár megcsinálta ezt az agykontrollt. Azt nyilatkozta: csak ezt ne csináltam volna! Eléggé furcsa emberré vált.

Aztán lehet, hogy több dolgot is hívnak így, vagy különböző helyeken másképp tanítják, de én félnék.

2016. okt. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Inkább egy jó korrepetítorra költenéd azt a pénzt.
2016. okt. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

Egyébként meg áltudomány az egész. Humbuk.Igen, pénzkidobás:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__agykontroll__5049445..

2016. okt. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Kicsit utánanéztem. Itt van ez az alapállítás, amire épülni látszik az egész: ""A Stanfordi Egyetem kutatói szerint elménk képességeinek csupán mintegy 2%-át használjuk ki."

Na már most eredetileg is 10%-ról beszéltek, de azóta kiderült, hogy ez butaság. A teljes agyunkat használjuk. Nyilván soha nem a 100%-ot, mert pl. a sakkozáshoz nem kell aktiválnunk agyunk azon részét, ami a beszédért felelős. A sakk után meg elkezdhetünk beszélni, akkor meg megint más agyterületeket nem használunk. Ez így a jó.

2016. okt. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%
Erre csak a magasan képzett Jedi mesterek képesek, a galaxis ezen szegletében nem nagyon élnek.
2016. okt. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!