Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lehet valaki vadász/állatkerti...

Lehet valaki vadász/állatkerti dolgozó, programozó/ezotériában jártas személy?

Figyelt kérdés

Olyan mintha ütné a kettő egymást, az ember általában elmegy az egyik irányba, és ignorálja a másikat


mit gondolsz?



2017. jan. 13. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze lehet. Bár nem tudom, hogy gondozó is meg vadász is lehet valaki legálisan. Mondjuk gondozó lehet, aki titokban öli vadássza az állatokat. :D Ezós meg szerintem bárki lehet. Nem kell hozzá diploma, és tudtommal a programozás nem zárja ki az egyiket sem. Szóval simán lehet valaki ezotérikus és programozó is egyben.
2017. jan. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A legtöbb komoly vadász szereti az állatokat, tiszteli a vadat, többet tud róluk, mint a tumblrös macskamániások. Csak azt ölik meg, amire van kilövési engedély, azt meg nem unalmukban állítgatják ki egymásnak hanem az erdő kis ökoszisztémájának figyelmbevételével, megsegítésével.

Vadászat után haztér a vadász kutyájával esetleg otthon macskája lova is lehet. Miért ne lehetne civilben állatkerti gondozó?


Programozó dettó, azért mert valaki programozó még lehet hülye, az csak egy állás..

2017. jan. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
#2 A programozás egy szakma.
2017. jan. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#3 Na akkor ha kötekedünk a programozás egy folyamat, a programozó egy szakma vagy egy személy. Egyikünknek se volt igaza de legalabb beleköthettünk egymásba, juhu...
2017. jan. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem volt szándékom kötekedni. :D
2017. jan. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem pedig hibázni nem állt szándékomban, de megesik ;)
2017. jan. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%

A programozás egy fekete szakma. Nem létezik hivatalosan. A kormányok használják őket titokban. Én is tanultam programozást, de nincsen erkölcsi felhatalmazásom, hogy programozzak. Itt olvashatsz róla részletesen [link]


Nem üti az ezotréiát. Hisz a futurisztikus technológia, ma még pszeudo tudománynak számít. Az ezotéria is, jövővel azonban tudomány lesz, ahogy a programozás is

2017. jan. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nos, nekem semmi okom kötekedni senkivel. Nem leszek attól jobb ember, hogy másokkal szájkaratézom. De mondjuk ilyen válaszokat kérdéseket szívesen olvasok. :D
2017. jan. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak a vadász a kakukktojás ezek közül. Programozom és érdekelnek az ezotériás (főleg filozofikus) nézetek is. Egyáltalán nem üti egymást, mivel sok ezoterikus nézet is logikus, csak némileg elrugaszkodottnak tűnik a ma elfogadott valóságképtől.
2017. jan. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én egyszerre tanulok mágiát és mellette programozást is, szóval lehetséges, nem zárja ki egyik a másikat, nem látok összeférhetetlenséget. Nyilván amikor az egyikkel foglalkozom, akkor az van előtérben a tudatomban, de ez a normális, egyik terület se menne, ha nem tudnám összpontosítani a figyelmemet az adott problémára, amivel dolgom van.


A másik példa, a vadász sem utálja az állatokat, persze van aki sportnak fogja fel, de aki erdész, erdőgazdálkodással foglalkozik, az tudja, hogy a vadászat amolyan "szükséges rossz", vagy ha nem is rossz, de mindenképpen szükséges, hogy ne legyen túlszaporulat. Kimondottan szeretheti is akár az állatokat... Mondjuk nem hiszem, hogy belefér az idejébe egy másodállás az állatkertben, de szeretheti a kutyáját, macskáját, háztáji állatait.

2017. jan. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!