Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy informatikus-programozo...

Egy informatikus-programozo ezen a területen dolgozo szakember milyen ruhaban mehet dolgozni?

Figyelt kérdés
Cégnél előirt az elegans vagy lehet utcai,hétkoznapi?
2015. dec. 20. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Mehetsz egyszínű polóban/ingben farmerban.
2015. dec. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

cég válogatja! általában casual az öltözködés, tehát farmer + póló elfogadott... de valahol elvárt viselet az ing.. valahol meg az öltöny!

nagyban függ h kell e találkozni ügyféllel stb, illetve mi a cég arculata.

tehát sztem ne a válaszok alapján öltözz hanme próbálj utánajárni h mi az elvárás.

ha ez az első napod, akkor elegáns ruhába menj, legfeljebb a zakót+nyakkendő hanyagold. aztán úgyis meglátod miben vannak a többiek. de még mindig jobb mint alulöltözötten pacsizni esetleg a nagyfőnökkel első nap...

2015. dec. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nézd meg a többi IT-s mibe megy. Az IT-sek egyébként külön kaszt, én dolgoztam banknál is mint IT-s, simán jó volt a, fehér magasszárú sportcipő, kék farmer, póló

jó, mondjuk farmer nem volt szakadt


elsőre vegyél fel egy fekete nadrágat (fekete farmer is jó), utcai cipőt és inget, aztán majd meglátod

2015. dec. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Normális helyeken nem azt fogják nézni, hogy mit veszel fel, hanem a teljesítményedet.

Én rendszergazda vagyok, és minidg rendes, utcai öltözékben megyek dolgozni. Van olyan is, hogy melegítőben, amikor tudom, hogy egész nap "csúszni-mászni" kell a rackszekrényekben meg az asztalok alatt. Az ünnepélyes öltözék akkor kerül elő, ha valami hivatalosabb rendezvény van, és ott kell lennem. Ha állandóan abban kéne lennem, napi 8-10 órákat, nem érezném jól magam.

De jól írják, munkahelyfüggő.

2015. dec. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen nektek !
2015. dec. 21. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!