Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Párkapcsolat bevonzás?

Párkapcsolat bevonzás?

Figyelt kérdés
Igazából az a bajom, hogy valahol félek az elköteleződéstől és attól hogy ha közel engedek valakit, akkor az megbánthat. Hogy tudnék ezen változtatni? Esetleg mivel tudnám magamat arra hangolni, hogy be tudjak vonzani valakit? Nektek hogy sikerült?
2017. febr. 17. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Telepatikussan akarod szügerálni ? Vagy most konkrétan mire gondólsz ?

Rá is hangolódhatsz ,de udvarólj neki ha jól megy az úgy sosem árhat ,megdicsérheted azt szeretik a' lányok .

Vagy nemtom ,mi a' nemed ?

2017. febr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, és nem konkrét személyre gondolok :)
2017. febr. 17. 21:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Valakinek a bevonzása és annak fejben való eldöntése hogy beengedj valakit a szívedbe az nem ugyan az, ez két külön dolog. Amúgy meg csak akarni kell és tenni érte. Itt kezdődik a dolog, ha nem lépsz akkor csak úgy nem lesz bevonzás. Legalábbis ez az én tapasztalatom.
2017. febr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És mit kell tenni? :)
2017. febr. 17. 21:31
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Egy párkapcsolatban általában vannak kisebb súrlódások, de azokat tudni kell kezelni. Nekem úgy sikerült, hogy mágneses energiával voltam megáldva. Nem tudom a lányok hogy szokták csinálni, de biztos valami vonzásos technikát használnak vagy biológiai kémiai hatásokat különféle látványelemeket fényhatásokat meg ilyesmiket. Én nem vagyok lány, de kérdezd meg valamelyik lány barátodat milyen magnetikát használt.
2017. febr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahogy elkezded èrezni a szerelmet ès nem kötöd senkihez a környezetedben, betoppan az èletedbe az aki viszont szeret. Nekem ez szokott működni.
2017. febr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"félek az elköteleződéstől és attól hogy ha közel engedek valakit, akkor az megbánthat"


Így maximum a havi villanyszámlát vonzod be, nem a párkapcsolatot.


Ezeket a félelmeket kell kiiktatni, és utána jöhet a párkapcsolat. Mindegy hogyan iktatod ki, pszichoterápiával, agykontrollal (szerintem azzal nem), regressziós utazással, akármivel, a lényeg, hogy ne a félelmeid irányítsanak.


Mert amíg a félelmed irányít, csinálhatsz bármilyen szeánszt a párkapcsolat bevonzására, semmi nem lesz belőle. Maximum egy olyan kapcsolat, ahol ezek a félelmek megmutatják magukat különböző élethelyzetekben.


Sokan nem tudják, de nem mi teremtjük az élethelyzeteket, hanem a tudatalattiban eltárolt fájdalmak, elakadások, blokkok. Meg ugye mindenkinek van egy hozott karmája, amit nem lehet csak úgy pozitív gondolkodással, teremtgetéssel, bevonzással felülírni.

2017. febr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egókènt nem is
2017. febr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!