Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen pozitiv literaturákat...

Milyen pozitiv literaturákat olvassak, hogy elfedjem a negativ gondolataimat?

Figyelt kérdés
Elegem lett az életemböl. Mivel elég selejtes emberke vagyok, tehát csunyácska, gyengécske, mentálisan is instabil, és a családom is genya, ezért 22 éves koromra szépen vakvágányra kerültem. 1,5 éve járok pszichologushoz, de 4 éve tartó ideglelésemböl ez sem vezetett ki. Mostmár ott tartunk, hogy pszichiáterhez megyek gyogyszerért. Nem nevezhető nyugodtnak a környezet, ahol élek. Koliban lakok, ahol 34-36 fok is van a szobában, és 79-84 dB zaj a 12 sávos útrol, plusz minden este ZP és Rio csürhe ordibálása (ehhez már füldugot javasolnak hosszu távon). Nem tetszek a lányoknak sem, bár mig csak pár kép meg egy halom betü vagyok, addig mindenki ömleng, hogy mennyire helyes vagyok. 1 félévem van hátra az iskolábol, mivel depresszio miatt nem tudtam letenni a nylevvizsgát, igy nem tudom folytatni a tanulmányaimat, egy kis csicska BSc-vel kell szerencsét probálnom majd. Jó lenne megprobálnom edzegetni, mégha rettenetesen égő leszek a kis 60 kilommal. Olvasgattam már könyveket az érzelmi intelligenciárol, de általában a bennük közölt igazságokon majdnem besirtam. Kellene valami aktuális (tehát nem valami 20-30 éves amcsi lom) irodalom, ami ismerkedős, csajozos, életszemlélet-befolyásoló hatással bir.
2011. szept. 3. 10:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
ma 10:19 hogy te milyen gyökér vagy! Szerintem neked kéne!
2011. szept. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:

kezdetnek itt nezz korul:


[link]

[link]


es egy kis irodalom: ;)

[link]

2011. szept. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
Csernus konyvei, Osho osszes, Paolo Coelho- Veronica meg akar halni ezek jok. kulonosen Csernus.
2011. szept. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
a mexdeluxe nem egy szaktekintély, meg a többi magyar se, ök csak átveszik a világszinvonalu, egyébként magyar nyelven is elérhetö anyagokat. Nem akarok idöt és energiát pazarolni arra, hogy szemetet olvassak, nekem már nincs erre idöm, CSAk a legjobb jöhet számitásba, ezért a kérdésem is!
2011. szept. 3. 10:54
 5/20 anonim válasza:
100%
Szerintem nincs olyan, hogy legjobb, mert mindanyian masok vagyunk. Rajtad mulik egyedul, hogy mit hozol ki belole. Es csak, hogy tudd, attol, hogy ilyen konyveket olvasol, meg nem fogsz megvaltozni. Ez kemeny munka, es sok kitartast kovetel, a nincs idom meg csak kifogas. Valtoztatni magadon idobe telik, nem varazsutesre, ezt jobb, ha minel elobb elfogadod.
2011. szept. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:

Valaszodban ott az ellentmondas, kedves kerdezo. Valszeg az anyagaik nagy resze tenlyeg mashonnan atvett, na es aztan... Attol hogy vilagszinvonalu anyagokokat vesznek at es adnak at, azok meg nem valnak szemette. Arra azert kivancsi lennek hogy magyarul (nem angolul!) hol elerhetok meg ezek az anyagok.


Dontsd el hogy kifogasokat keresel vagy megoldast. Ha az elobbi akkor ugyse lehet rajtad segiteni :/

2011. szept. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
egyszerüen csak probálom elkerülni az impostorokat. a mexdeluxe-tol olvastam már irásokat, de hát nem elég kifinomult a stilusa.
2011. szept. 3. 11:10
 8/20 A kérdező kommentje:
most is elkezdtem kinyomtatni a veronika decides to die-t, aztán közbe rájöttem, hogy megvan filmestive is.FAIL.
2011. szept. 3. 11:13
 9/20 anonim válasza:
Akkor olvasgasd a tobbit amit linkeltek. Vagy kerdezd a Google-t: [link]
2011. szept. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
a film amit csinaltak, sz@r volt, a konyv jo.
2011. szept. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!