Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudnám irányítani az...

Hogyan tudnám irányítani az álmomat?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta ki akarok próbálni egy olyat hogy én irányítom az álombeli történéseket. Hogyan tudnám az csinálni? Mit kell hozzá tennem?
2017. szept. 4. 20:26
 1/9 omdzsí válasza:
Gondolj azokra a helyekre, ahol az álmaidat akarod irányítani. Gondold végig gyorsan, hogy kik, mik legyenek benne és az ágyon vagy ahol fekszel nagyon óvatosan úgymond dobolj az egyik ujjaddal (mutató legjobb) és nyomkodd lassan a matracot. Nem kell gyorsan és erősen, csak nyomkodd #NoHomo Ennyit tudok segíteni. Helló
2017. szept. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=Q4nVb3zkzkI Én megnéztem de nekem azóta se jött össze bár nem voltam rajta teljesen.
2017. szept. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nekem mindig sikerül a napról álnodnom. Mármint azokkal akiket aznap láttam/ahol az nap jártam. Ilyenek. Csak úgy jön, gondolj sokat arra amiről álmodni akarsz.
2017. szept. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ismerek technikákat,nem olvastam ennek utána. Az én álmaim úgy lettek tudatosak egy időben, hogy mindig leírtam őket ébredés után nagyon részletesen.egy idő után észrevehető volt, hogy milyen helyeken járok álmaimban,milyen szimbólumokat használok, amikor álmodok stb. Ezeket tudatosítva pedig egy ponton már tudatosak voltak az álmok. Tudtam őket irányítani, mert ismertem őket, a mechanizmusukat. Én ezt a módszert tudom ajánlani.
2017. szept. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Negyedik válaszolónak igaza van. Olvastam már ebben a témában és a tudatos álmodáshoz jó ha leírod az álmaidat. Több tudatos almodassal foglalkozó is ezt tanácsolja.

Több módja van a tudatos álmodásnak...nekem egyszer sikerült, nem igazán foglalkoztam vele. Időigényes és odafigyelés szükséges hozzá

2017. szept. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Duenna ***** válasza:
2017. szept. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Duenna ***** válasza:
2017. szept. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én bármikor tudok punpáról álmodni.
2017. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2017. szept. 5. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!