Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt?

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár hétben úgy érzem,mintha az emberek akikkel mindennapi kapcsolatban vagyok,mintha sokkal távolabb lennék tőlük. Nem találom velük a közös hangot, nem akarok velük beszélgetni, olyan mintha egy fal valasztana el tőlük. Amikor egyedül vagyok otthon, akkor meg olyan mintha ott lenne valaki, nem zavar, nem félek, csak valami olyasmi van bennem, hogy miért nem mutatja meg magát. Ráadásul minden természetes dolgot természetfelettinek érzek, olyanokat mint egy vihar, a szél, egy hirtelen hang valahonnan. Kész vicc. Nem értem mitől van ez, és nem is akarom. Ja és bámulom az emberek arcát,mintha keresnék rajtuk valamit, magam sem tudom mit. Nem vagyok bolond,nem nézek semmi hülye filmet (az utóbbi hónapban egyáltalán tvt sem), nem tudom mitől van és idegesít. Olyan akarok lenni,mint régen, nem belelátni mindenbe azt, ami nincs, beszélgetni a többi emberrel, úgy, hogy ne kenyszernek érezzem stb. Nagyon hülyén hangzik, de olyan érzés mintha másik dimenzióba lennék, nem ott ahol ők,agyrém. Igyekszem velük szót érteni, úgy látni mindent ahogy eddig,de nem megy. Mégis mitől van ez? Megbolondultam? Mit csinaljak? 23l

2016. aug. 13. 15:24
 1/1 Legoman ***** válasza:

Vannak az ember életében mélypontok, amikor semmi nem jön össze. Az életed nem egy egyenes csík felfele, hanem egy hullámvölgy.

Ne kényszerítsd bele magad semmilyen beszélgetésbe. Nem kötelező. Egyszerűen vonulj el, és gondolkodj egy kicsit, élj a saját világodban, és tedd lehetővé számodra, hogy minél hamarabb kikerülj ebből a völgyből, de semmiképp se akard siettetni a dolgot.


A szem a lélek tükre.

Ezt gondolom hallottad már.

Ha ránézel valakire, akkor látod rajta, hogy milyen a hangulata, mit érez éppen, bántja-e valami stb. Azért nézed az emberek arcát, mert keresed azt a közös vonást, amiképpen szóba tudsz vele állni, és lesz közös témátok, hogy egy újabb kapcsolatot teremts valakivel.

A jelenlegi hangulatod alapján válogatod a barátaid. Nem te vagy egyedül hullámvölgyben. És ezek az emberek tudnak neked segíteni leginkább kijutni onnan.

2016. aug. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!