Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Valakinek bevált mar a vonzás...

Valakinek bevált mar a vonzás törvénye?

Figyelt kérdés
Ha igen leirnàtok hogy mi volt az és hogy mennyit gondoltatok ra?
2017. okt. 21. 17:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%
Ilyen nincs, mivel baromság az egész.
2017. okt. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az vàlaszoljon csak aki hisz benne
2017. okt. 21. 20:48
 3/19 Torfin Asger válasza:
16%
Hát, aki kitalálta annak kb bejött. Bevonzotta a hiszékeny akaratgyenge emberek nagy részét
2017. okt. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Egyszer kérdezek ebben a topikban akkor sem kapok èrtelmes vàlaszt
2017. okt. 21. 23:48
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

A társam, 3 éve várom, de kb. 2,5 év tudattalan, és 0,5 év tudatos teremtés kelett.

Nagyon megérte!!!

2017. okt. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Akkor javaslom az èrthetősèg kedvèèrt ezt elolvasni ès gyakorolni kedves jelenlèvő elfogultak.:


a vonzás hatalma (Lynn Grabhorn)

2017. okt. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

A hangulat a legfontosabb dolog egy ember èletèben. Mièrt? Mert minden èrzès ami kèpes uralkodni egy emberben, egy külön valaki. Egy szemèlyisèg darab. Ha jó kedvem van, akkor nem okoz nehèzsèget megtenni valamit. Nem gondolkodom azon, hogy mièrt tegyem meg. Nem ítèlkezek, hogy a másik ember ilyen ès olyan. Egyszerűen az ilyen ereszkedett dolgok nem is èrdekelnek.

Ha rossz hangulatban vagyok, vagy olyanban ami semlegesnek mondható, akkor elzárom a lehetősègeimet. Nem ismerem fel, hogy mit kène tennem. Hibákat fogok keresni, okokat arra, hogy mièrt nem èrem el a cèljaim, teljesítem a vágyaim. Az ember legfőbb feladat megtanulni úgy gondolkodni, hogy jól èrzze magát. Olyan szemszögből figyelni az èletet aminek eredmènye a boldogság. A saját hangulatom határozza meg a reakcióimat folyamatosan. Ha lehangolt vagyok, akkor negatívan reagálok ès negatív következmènyeket hozok lètre a reakcióimmal. Ha felhangolt vagyok, akkor pozitívan reagálok ès pozitív következmènyeket hozok lètre a reakcióimmal. A hitem szabja meg, hogy milyen szemszögből lássam a valóságot. Nem muszáj abban hinnem ami elterjedt, divat vagy logikus, esetleg èsszerű. A hitem a felelős azèrt ahogy èrzem magam. Kitalálhatok magamnak saját hitet. Hihetek bármit a világról ès hihetek bármit magamról. Ha a tudatom elèg erős, hogy irányítsa az èletem akkor a látszat nem lesz kèpes megtörni a hitem. Így mindent elèrek amit akarok mert nem veszítek energiát hanem nyerek. Èrezd jól magad. Ez a legfontosabb!

2017. okt. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 VTB ***** válasza:

Nekem már többször is... Ha vágysz valamire, pozitív gondolataid vannak iránta akkor előbb-utóbb bevonzod és meg lesz. És még mielőtt jönnének a negatív hozzászólások kihangsúlyoznám, hogy nem olyan lehetetlen dolgokról beszélek mint (saját űrhajó, saját zsiráf a 3. emeleti erkélyen stb.) Ajánlom a Titok c. filmet mindenkinek egyszer szánjatok rá időt és nézzétek meg :)

https://www.youtube.com/watch?v=FxARZL59_HA&t=2946s

2017. okt. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Igen, mindenkinek bevált, minden pillanatban használja mindenki.

Én nálam rengetegszer előfordult az, hogy akartam beszélgetni egy lánnyal, elképzeltem a személyiségét és másnap egy ilyen lány rám is írt.

2017. okt. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
9%
Barom marketing húzás volt az egész titok, a könyv a dvd az egész. ha mindenki nyerne a lottón aki erősen gondol rá meg nagyon akarja, akkor a világ tele lenne lottó nyertesekkel meg boldog párkapcsolatokkal
2017. okt. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!