Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan lehet elengedni amit...

Hogyan lehet elengedni amit görcsösen akarok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy konkrét munkahelyen dolgozni és próbálom bevonzani. Mielőtt valaki idejönne trollkodni: megszereztem minden végzettséget hozzá, jelentkeztem sokszor, beszéltem sok emberrel aki segíthet, szóval megtettem mindent. De ugy érzem már nagyon görcsösen akarom és állandóan falakba ütközöm. Milyen konkrét technika van arra, hogy elengedve akarjam és ne ilyen görcsösen? Már annyira ra vagyok stresszelve, hogy sokat faj a fejem es szorongok, ennek viszont veget kell vetni. Köszönöm a segítő válaszokat!
2018. szept. 7. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__9506..


Ez nem te vagy véletlenül?

Hasonlók a tünetek.

2018. szept. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, nekem ilyesmi témában ez az első kérdésem és mivel célom van így meg sem fordul a fejemben az öngyilkosság, csak hát ezt a célt sajnos elég görcsösen akarom :)
2018. szept. 7. 23:49
 3/5 anonim ***** válasza:

nemtudom az gondlom nem segít hgy akkor ne görcsölj rajta!! ez nekem se működne :)


vannak folyton ismétlődö akadályozó, problámák, tényezők az életben, de úgy kb bármi, kapcslat, háttér, gndolat, bármi más? én nekem rengeteg volt, van....

2018. szept. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fu teljesen át érzem én is hasonló helyzetben vagyok és szinte minden izmom össze húzódik amikor csak rá gondolok :D én is próbálom valahogy el engedni de nem lehet... idő kell hozzá addig muszáj valami mással elfoglalnom magam pl itt vagyok esténként és néha (sokat) trollkodok :D zenét hallgatok miközben futok na meg próbálom hogy egy nap minél kevesebbet gondoljak rá egy nap de mint írtam csak az idő segít ezen
2018. szept. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Görcsösen akarás és elengedni akarás ellentmondanak egymásnak.

A logika szabályai szerint kkét ellentmondó állítás egyidőben nem lehet igaz.

.

Tehát:

- vagy elengedni akarod,

- vagy pedig görcsösen akarod.

Bármelyiket megszünteted, a másik erőre kep!

2018. szept. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!