Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Megnyilt volna a harmadik...

Megnyilt volna a harmadik szemem? Meditaciotol megnyilhat? Egyáltalán mire szolgál?

Figyelt kérdés

Furcsán érzem magam, magas a vernyomasom, izzad a kezem.. 6 hónapja meditalok Napi 2-3 órát.. Belső késztetest éreztem arra vonatkozóan hogy meditalni kezdjek.. meg azt erzem mintha nehezen tudnék gondolkodni, nem tudok sokat a harmadik szemrol, van meditacios könyvem, de nem sokat írnak benne róla.. Így aki jártas a témában kérem segítsen.. Egyik alkalommal volt egy nagyon mély meditaciom..

Utána mintha elfelejtettem volna hogyan kell gondolkodni,csak a jelent érzékeltem, ez volt körülbelül 7-9 napja.. Azt érzem nem tudnék Isten nélkül létezni.. A Földön meg az a feladatom hogy segítsek másoknak, és hogy arra vagyok hivatott hogy valami nagyot alkossak.. Az késztetett arra hogy meditaljak hogy nem akarok ebben lenni az rossz állapotban lenni, mélypontot éltem át egy éve, 16 évesen, akkor azt hittem összetorok.. Nagyon rosszul voltam, hallucinaltam az alvashianytol, aztán kaptam frontint.. Egészen májusig szedtem elvetve míg nem döntöttem arról hogy leszokom róla.. Ami azt illeti nagyon zavaros múltam volt..

Voltak aztán hullamvolgyek és hullamhegyek persze.. Remélem tudtok segíteni..Nagyon hálás lennék.. Mert nem tudom hogy ez egy tapasztalat-e, feljott e egy régi emlék ami tudat alatt maradt, vagy megnyilt volna e a harmadik szemem.. Azt érzem elakadtam, nincs kedvem semmihez, mintha minden osszemosodott volna,vagy nem tudom hogy csökkenteni kéne e meditacio időtartamát, voltak olyan napok mikor 5-6ot meditaltam, ilyenkor vagy nagyon rosszul éreztem magam vagy keveset aludtam nagyon..


2018. okt. 25. 03:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

[link]


~8:30 körül említ hasonlót. Ebből kiindulva megkeresheted a Fehér Sas Páholyt, utánanézhetsz magad is technikáknak..

2018. okt. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Valami nagzon nincs rendben, hisz a meditáció az megnyugtat, békés állapotot teremt a lelkünknek. A frontin megvonása okozhatja ezeket a tüneteket.Fel kellene keresned újra az orvost,aki felirta neked, vagy ha nem szeretnél újra gyógyszerhez nyúlni, próbálkozz pszichoterápiával. Hidd el nekem,nagyon lehéz leállni a frontinról és amiket leirsz, azok tipikusan a megvonás tünetei. A meditálást ne hagyd abba, az csak jót tesz,megnyugtatja a lelket,lecsillapitja az elmét. A harmadik szem megnyitasara is leteznek gyakorlatok, ugyanúgy mint a meditáció,az is elsajátitható. Viszont azt csak akkor tedd, ha valóban felkészültél rá,hisz azáltal képes leszel látni a szellemvilágot és mindenféle asztrális lényt. Én úgy hiszem, ez csak erős idegzetű egyéneknek való, a te lelked nagyon sérülékeny még.
2018. okt. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Elevenen kellene megnyúzni azt az orvost, aki egy 15-16 éves, szinte gyereknek a mentális problémáira Frontint ír fel.

Nekem semmi bajom, de 10 napig voltam kórházban a kiugrott térdemmel. Mivel egész nap csak feküdtem, éjjel nem tudtam aludni és kértem valami altatót. Soha nem szedek semmi ilyesmit, de ott kértem és Frontint adtak, amit összesen 8 napig vettem be, 1 nap 1-szer.

Amikor hazajöttem, természetesen már nem kellett és nem szedtem, de volt olyan két hetem, amit az ellenségemnek nem kívánok. Éjjel, ha felkeltem pisilni, eltévedtem a szobában, beszorultam a fal és az ajtó közé, azt sem tudtam hol vagyok és olyan pánikba estem, hogy majd bele pusztultam.

Mindezt felnőttként és csak 8 szem Frontintól!

Sürgősen keress fel egy JÓ pszichológust, aki segítségével visszatalálhatsz a normális életbe és talán rád talál egy jó kis szerelem is, mert a te korodban inkább azzal kellene foglalkoznod, mint a "harmadik szemeddel"!

2018. nov. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok:

Javítanék, nem a fal és az ajtó közé, hanem a fal és a szekrény közé, meg voltam róla győződve, hogy koporsóban fekszem és el vagyok temetve.

2018. nov. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Előttem szólónak igaza van. Hasonló cipőben jártam én is,annyi különbséggel,hogy én tüdőgyulladással feküdtem 14 napig kórházban. Az álmatlanságra én is frontint kaptam. Kb 1 hét ,napi 1 tabletta szedése után már függőség alakult ki nálam. Utána sajnos csak fokozatosan tudtam leállni vele,hetenként hagytam ki egy kis mennyisséget,ugyanis a hirtelen leállástól majdnem bekkantantam. Az elvonásos tünetek úgy lelkileg,mint testileg meggyötörtek. És én is csak azt tudom tanácsolni,járj pszichoterápiára gyógzszer helyett
2018. nov. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ha a meditáció ilyen problémákat okoz azonnal abba kell hagyni. Nem szabad folytatni, mert az életed is veszélybe kerülhet. Valamit nagyon nem csinálsz jól és a netes kapcsolatfelvétel ilyen esetben nem szerencsés. Személyesen kéne beszélned olyannal, aki tudja mi történik veled. ez nem feltétlen orvos. A lényeg, hogy állj le a meditációval.
2018. dec. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!