Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szakértők! Hogyan kell a...

Szakértők! Hogyan kell a Vonzás Törvényével a hajnövekedést gyorsitani? Hogyan csináljam? Mire kell gondolnom?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 19:15
1 2
 11/15 anonim válasza:
0%
Gondolj Zambo Jimmyre vagy Balazs Palira es neked is olyan szep hajad no xD
2010. júl. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Hu waz, olvastam már sok hülye kérdést az oldalon, erre nem lehet értelmes választ adni. Kend be a fejed aloe veraval és gondolj Jimmyre. Esetleg nem jönne be vegyél parókát vagy vágasd le kopaszra.
2010. júl. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A vonzás törvénye nem tesz különbséget a vágyak,kérések között!Nem úgy,mint némely bugyuta válaszoló.Azoknak van igaza,akik azt tanácsolják,mélyedj el a témában jobban,ne várd a sültgalambot,mert valóban, tenned is kell a célodért.
2010. júl. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 BlackSword ***** válasza:
50%
Már megmondtam, hogy mosd gyógynövénysamponnal, és vágasd sűrűn... Nekem olyan két év alatt nőtt meg... Bevált módszer, először lepontozták, pedig a fodrászom javasolta... Működik... Nekem olyan 6-8 centiről hátközépig nőtt meg...
2010. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kérdező tudnál valamilyen infót írni, ha találtál a témával kapcsolatban?
2010. okt. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!