Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért sül. El nekem minden...

Miért sül. El nekem minden balul az életembe, semmi se sikerül, pedig azt. Mondják hogy nagyon jó ember vagyok, akkor. Miért nem. Jutalmaz jóval. A. karma?

Figyelt kérdés
Sok ismerősöm.kigúnyolt,megalázott,mégis sikerük van az életben nekem.sosinvs munkám,sokan elhagytak,hiába van.két szakmám.érettségim,mégis.örülök ha betanított.munkát.találok,saját..esküvőm is majdnem.elmaradt előtte egy nappal kis híján.sirogörcs jött rám úgy felhúztak,aztán após.is .magyarázott,esküvő.napján is.el.akartam menni,mert úgy.akarta.az esküvőt.ahogy.ö.szerette.volna,mikor mondtam hogy.esküvő.lefújva.akkor ment bele.hogy.úgy.legyen.ahogy.Mi.akarjuk,de utánna megkapta a feleségem.hogy gyenge.jellem.amiért.nem úgy volt.esküvő ahogy szerették volna,házasság al.is gond van.megunt.az asszony alig.akar már.velem szerelmeskedni,sose érezhetem.igazán boldognak.se.magam mert.ha úgy érzem,hogy.boldog.lehetek,már.rögtön jön valami.ami miatt szomorkodjatok.ha jo ember vagyok miért kapom ezt a sok rosszat a karmától?mit tudok tenni hogy boldog.legyek?

2019. jan. 26. 03:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a karma szerint nézzük, akkor az előző életed tükre a mostani életed, tehát a mostani életed lesz a következő életed alapja. A karma kihívások elé állít, azaz helyzetekbe kerülsz általa, de ezek a helyzetek azért vannak hogy megold őket. Szóval az egyetlen amit tehetsz, hogy összekapod magad, és nem vársz a csodára, hanem teszel magadért. Ha valami nem tetszik az életedben, vizsgáld meg mélyebben hogy mi okozza, és mi lehet a kiút. Ne a karmával foglalkozz, hanem tegyél magadért, meditálj, végezz önkutatást, és feldereng majd hogy mit is kéne tenned, vagy egyszerűen csak lesz egy belső nyugalmad, ahonnan nézve feltűnik majd hogy a saját gondolataidat kivetítve jutottál ide, és ahogy ide jutottál, akár jobb élethelyzetbe is juthatsz. Ne azonosulj egy sikertelen énképpel.
2019. jan. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nehéz pozitívnak lenne,ennyi negatív dolog után általában pozitív szoktam lenni,hogy na most sikerül végre egyenesbe jövök de aztán mégse szóval.így már gyakorlatilag persze hogy negatív.vagyok ez érthető
2019. jan. 26. 07:41
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

"persze hogy negatív.vagyok ez érthető"

Igen, ez érthető, bár gondolkodásod hibája.

Az állandó "nekem soha semmi nem sikerül" gondolataid nem engedik, hogy meglásd a szépet a jót, ha az kicsi is.

Annyira belemerülsz önsajnálatodba, hogy történhet veled akármi jó, nem veszed észre, mert te csak az árnyoldalát akarod látni.

A "félig tele, ugyanaz a félig üres" borosüveg esete.

Mindaddíg nem fog veled jó történni, amíg nem akarod látni a jót!

2019. jan. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor élnek át szenvedést az emberek, még akár az otthon nyugalmában is, mert nem veszik észre hogy az egész csak a fejükben zajlik. Szóval tudatosabban kell élni, légy tudatában hogy ami éppen történik veled, az a valóság, az a jelen, mindig csak itt tudsz tenni magadért. Ha a múltban megélt rossz dolgok miatt, vagy a jövő borús elképzelésein kesergünk, az csak fejben zajlik, ezt kell mindig észre venni, persze ettől még érnek minket rossz dolgok az életben, de ezért mindig csak az adott pillanatban tudunk tenni, hiszen akkor történik éppen. Azzal hogy ezen napokig vagy évekig kesergünk, csak magunknak ártunk. Szóval légy jobban jelen az életedben, különben elsodornak a borús gondolatok, és a valós életedet is rosszabbá teszed csak vele.
2019. jan. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán rossz oldalról nézed az életet. Olyan nincs, hogy felhőtlen boldogság, időnként szembe kell menni mások akaratával, véleményével, ha a saját utadat akarod folytatni. Folyamatosan valamiféle kompromisszumot kell kötni, ami nem kell vereségként felfogni. Időnként nézd magadat kívülről, hogy más szemével nézve valóban olyan jó ember vagy-e.
2019. jan. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!