Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ember betegségeit háziállat...

Az ember betegségeit háziállata átveszi-e, pl egy gazdiét egy kutya vagy macska? Saját tapasztalat?

Figyelt kérdés

2017. jan. 10. 16:13
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
19%
Minekutána a betegségek jelentős részét valamilyen baktérium, vírus fertőzése okozza, és ezek jórészt eléggé gazdaspecifikusak, nem valószínű.
2017. jan. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:
A betegségek nagy része (ha nem az egész) pszichés eredetű.
2017. jan. 10. 17:16
 3/66 anonim ***** válasza:
36%
Ezt magyarázd az influenzavírusnak :D
2017. jan. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:

Talán lehet a vírusokkal beszélgetni, ezt nem tudom, de ez a kérdés nem erről szól. Értem, hogy te materialista nézőpontból közelíted meg a témakört, én viszont nem arra vagyok kíváncsi, ezt jelzi véleményem szerint a kategóriaválasztásom is.


A nézőpontodat tudomásul vettem, de kérlek, hogy tovább ne offolj, köszi.

2017. jan. 10. 17:45
 5/66 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy olyan kutyám akit az út szélén találtunk és rögtön odajött hozzám, úgymondd kiválasztott engem, ő mikor kórházba kerültem epilepsziás roham miatt, míg bent voltam 3 napig egy falatot sem evett, és talán a 3 nap alatt fél dl folyadékot ivott, már szinte teljesen legyengült, mikor hazaértem üdvözölt aztán elment enni,inni... Ha szomorú voltam beszökött a lakásba hozzám, ha beteg voltam úgyszintén... Azt nem tartom valószínűnek hogy egy állat beteg lesz ha a gazdája beteg viszont megérzik ha baj van és jeleznek/vigasztalnak/próbálnak segíteni,pl nekem soha egy kutyám se volt kiképezve mégis mind jelezte így vagy úgy hogy rohamom lesz
2017. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
100%

Az állatok az embernek a szemünknek nem látható létét is látják, tudják ha fejfájása van a gazdinak és átveszik azt ami a fejfájást okozza.


nagyon sok macska tulajdonos számol be hogy a menstruációs görcseit oldja a macskája.


Az dolog igaz.

2017. jan. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy átveszi, de legalábbis érzi. Ember-ember között is előfordul, erről van saját tapasztalatom. Pl. a beteg anyám betegségének tünetei rajtam is megjelentek, pl. vérszegénység miatt, ami nyilvánvaló nem fertőzéses eredetű.
2017. jan. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
20%

Mit nevezel "betegség"-nek?

A bakteriális, virusos fertőzés biztosan nem pszichés eredetű.

A gének miatti fogékonyság, hajlam sem.

2017. jan. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:
#5, #6, #7! Köszönöm szépen!
2017. jan. 11. 13:48
 10/66 A kérdező kommentje:

#8. Amennyiben semmit nem tudsz erről a témáról, nem szükséges írnod, nekem nincs szükségem kötözködésre, ez nem egy vitaindító kérdés. Amennyiben vitázni szeretnél, tegyél fel kérdést és akadékoskodj ott.


Akit érdekel a téma, neten könnyen utánanéz a pszichoszomatikus betegségeknek, a pszichoneuroimmunológiának, epigenetikának, stb-nek.

2017. jan. 11. 13:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!