Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudnám irányítani a...

Hogyan tudnám irányítani a gondolataimat?

Figyelt kérdés
Mostanában hangokat hallok, az elején nagyon rémisztő volt, a kiváltója vagyis amióta hallom a hangokat egy halál közeli élmény volt. Még nyáron történt, hogy nyaralás közben Horvátországban egy hajókirándulás során vihar alakult ki és bezuhantam a vízbe mentőmellény nélkül, úgyhogy én nem tudok úszni..szinte rögtön elmerültem a habok alatt, el is vesztettem az eszméletem a következő pillanatokban amikor magamhoz tértem egy erős fényt láttam és egy borzasztó sípolást a fejemben ami majd szétrobbantotta az agyamat, és kinyitottam a szememet és rengeteg embert állt körbe én meg a tengerparton feküdtem (kisodrott a víz a partra), elvileg meg kellett volna halnom de csoda módján túl éltem! Amikor kórházba mentünk nagyobb kivizsgálásra a mentőben már hangokat hallottam, de nem nagyon értettem őket, először azt hittem, hogy a sokk miatt nem hallom amit az emberek beszélnek, de a mentőben egy orvos és a mentős sofőr ült.. és ők nem beszélgettek. A kórházban miután másnap felébredtem utána folyamatosan hangokat hallottam és azóta hallom őket. Először azt hittem bármennyire is furcsa, hogy gondolatolvasó lettem, viszont ezt kipróbáltam és nem, nem a gondolatokat hallom. Valami mást hallok valamikor értem mit beszélnek valamikor nem, valamikor fájdalmat érzek a hangokban valamikor örömöt néha már kezd elmenni az eszem de az orvosok se tudnak mit kezdeni velem, szedjek gyógyszerek stb, de nem szedek, nem akarok rászokni mert azok tuti tönkre tennének.. az utóbbi időben a legproblémásabb az álmaim, olyan álmaim vannak amik leírhatatlanok, látok bennük embereket, életet, halált, gyilkosságot, szenvedést, fájdalmat, nem érzem az időt bennük, és nem akarnak elereszteni az álomból, fogságban tartanak benne, volt egyszer egy olyan álmom vagyis többször is megálmodtam ugyanazt, mintha egy börtönbe lennék bezárva, és tényleg telik az idő, napokat ott töltök, heteket és csak a halállal, ha öngyilkos leszek az álmomban úgy tudok felébredni belőle, de ilyenkor hosszú perceken át csak nézek ki a fejemből.. kit vagy mit tudnék ezzel a problémával megkeresni? vagy hogyan tudnám irányítani vagy elzárni ezeket a hangokat?
2019. febr. 7. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kezdődő skizofrénia. Ha valaki hajlamos kiválthatja trauma. Mindenképp menj dokihoz, keres olyant aki jó benne. Lehet hogy muszáj lesz gyógyszert szedned.
2019. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jobb ha nem egyedül kezdesz bele mert megbolondulhatsz. Meditálj. A meditáció nem képzelgés! Ezért ami videó vagy hanganyag úgy keződik, hogy képzeld el ezt és ezt, az önhipnózis! Meditálni úgy tudsz ha nem gondolkodsz, ha elfogadod, hogy élsz, mindent ami történik és a MOST-ban tartod a figyelmed. Ha így teszel és jól csinálod, boldog leszel. Sok sikert benne ha kedvet kaptál hozzá. Ja igen. Csak akkor van értelme ha rendszeresen csinálod.
2019. febr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha kihagytad volna azt a részt, hogy viharba mentőmellény nélkül beestél a vízbe,

Nem tudsz úszni és a tengerparton ébredtél..

Hihetőbb lenne.

2019. febr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
passz...talán Fehér Sas Páholy?
2019. febr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
elnézést kérek mindenkitől akit megbántottam de ezt a sztorit a "buta énem írta"
2019. febr. 7. 20:56
 6/7 A kérdező kommentje:
EZ NEM IGAZ NEM VAGYOK BUTA
2019. febr. 9. 12:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Édes bogár..kösd le a figyelmed valamilyen hasznos tudás elsajátításával inkább, ne fecséreld azt a drága időt!
2019. febr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!