Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan működik a vonzás törvénye?

Hogyan működik a vonzás törvénye?

Figyelt kérdés
Valaki leírna nekem részletesen hogy működik a vonzás törvénye? Illetve van 1-2 célom, amikre szeretném ezt használni, de nem tudom hogyan, illetve helyesen használom-e jelenleg. Ha valakit érdekli, priviben beszélek ezekről, és segítséget szívesen elfogadnék! Előre is köszönöm! :)

2019. márc. 1. 02:15
 1/1 anonim válasza:
73%

Szia!

Engem is nagyon érdekel a téma egy ideje,így tudok róla mondani pár dolgot.

A vonzás törvénye egy létező dolog,akkor is dolgozik ha hisz benne az ember és akkor is ha szkeptikus valaki.Minden ami jelen pillanatban vagy, azt te alakítottad úgy,te vonzottad be magadnak,csak a te érdemed, te juttattad magad oda ahol vagy és ahogy mondják mindenki a saját életének a kovácsa,amire gondolsz az előbb-utóbb a valosagoddá válik.Ha sok a probléma az életedben az az miatt van, amiért ezekre összpontosítasz (sajnos az emberekre jellemző hogyha mondjuk adósságba keverednek akkor csak arra tudnak gondolni,hogy hogyan lesz megoldva, aggodalmaskodnak folyamatosan,így azt vonzák be az életükbe,hogy még több adósságot kapnak.) Ha csupa pozitiv dolgok vannak az életedben az meg pont ezért mert ezekre fókuszálsz.

A legfontosabb számunkra az egészből az,hogy bármit kérhetsz az Univerzumtól,azt meg fogod kapni ha elég erősen hiszel benne és akarod. Lehet például úgy csinálni,hogy vizualizálod,elképzeled azt a dolgot amit szeretnél, elképzeled hogy milyen érzések lesznek benned amikor megkapod és hiszel benne de nagyon,hogy be fog következni!! Ez a legfontosabb,nagyon erősen kell akarnod!

Minden elérhetsz, amit akarsz, nem számít hogy mekkora dolog! Gondolj bele,ha az egyik ember elért valamit akkor más vagy te miért ne lehetnél rá képes?

Mától figyelj az apró jelekre,hogy létezik a vonzás törvénye! Az én életemben is voltak már rá példák,hogy ez működik! Iktasd be az életedbe,ne csak erre az 1-2 dologra,hanem örökre!

2019. márc. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!