Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mégsem működik a vonzás törvénye?

Mégsem működik a vonzás törvénye?

Figyelt kérdés

Elvileg a "nagy titok", a vonzás törvénye, ugyebár arról szólna, hogy beleképzeled magadat egy szituációba, átéled, és ennek hatására fog változni az életed, mert a képzelgés által bevonzod azt, amire gondolsz.

Mégis akkor mi lehet az oka annak, ha valaki azt mondja, hogy "teljesen beleéltem magamat" mégsem történt meg vele..?


Hallottam egy jó munkalehetőségről. Beleéltem magamat, hogy felmondok, és elmegyek, és nagyon jó lesz ott nekem. Nem azért, mert vonzás törvénye, hanem azért, mert így éreztem. Mégsem sikerült, mert már megelőztek.

Akkor hogy is van ez, kedves hívők? Mert én továbbra is állítom, hogy a vonzás törvénye egy fszság. Az ember beleéli magát egy szituációba, ami ha máshogy alakul, nem gyengén megviseli...mi értelme van ezt alkalmazni?



2018. szept. 20. 13:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%

A valódi hívő emberek sosem alkalmaznak ezoterikus tanításokat és módszereket. Az amit ők használnak mint

vonzás törvénye több ezer éve a Bibliában teljesen más forrásból és teljesen más módszerrel már jelen van a hívők életében, alkalmazzák, és működik.

A mai ember azt hiszi, hogy ez egy új "húdejó stb. dolog" miközben több ezer évvel ezelőtt, már ez alapján élték a hívő emberek az életüket.


"csak" ennyi a különbség az eredeti, és a hamis között.

2018. szept. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Én 20 éve élem bele magam hogy nyerek a lottón de sose nyertem pedig jo lenne
2018. szept. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Röviden semmi értelme sincsen.
2018. szept. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A vonzás törvényében semmi újdonság nincs, csak a régi dolgot bújtatták új köntösbe, új reklámba, új borítóba, új nevet adtak neki, ennyi.


A Bibliából idézek: "Ha akkora hitetek lenne, mint a mustármag..." - Ez ugyanarról szól.


A meló kapcsán hadd kérdezzek vissza. Mennyire tökölted el ezt a lehetőséget, hogy be tudtak előzni? Nem lehet, hogy csak papíron hirdették meg, mert "kötelező", de már megvolt az emberük?

2018. szept. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
"Én 20 éve élem bele magam hogy nyerek a lottón de sose nyertem pedig jo lenne" - szelvényt veszel? :-)
2018. szept. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#4: nem tudom, hogy csak falból volt-e meghirdetve, szerintem későn találkoztam a hirdetéssel és lecsúsztam róla.
2018. szept. 20. 14:26
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

Akk hagyd a fenébe. Te neked kell utanaolvasni, nem nekünk elhitetni veled hogy nem hülyeség.

Nem érdekel senkit h te hiszel benne e vagy fszsagnak tartod. Te dolgod.

2018. szept. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenek vannak az álláspiacon, ez nem a vonzás törvényének a kudarca, de a te figyelmed már ráirányult valamire, ami érdekel, és egy következő lehetőségnél lehet, hogy te leszel az első, aki lecsap rá.
2018. szept. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Tak ***** válasza:
50%

Hello kérdező

"Akkor hogy is van ez, kedves hívők? Mert én továbbra is állítom, hogy a vonzás törvénye egy fszság. Az ember beleéli magát egy szituációba, ami ha máshogy alakul, nem gyengén megviseli...mi értelme van ezt alkalmazni?"

Így élted bele magad,alapvetően se volt szükséged rá,nem is csináltad jól,magyarán annyit ért,mint spinnerezni álló nap,és várni a pénzt érte.

2018. szept. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
18%
A Vonzás Törvénye marhaság.
2018. szept. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!