Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vonzás törvénye! Hogyan...

Vonzás törvénye! Hogyan vonatkoztassak el azoktól, akik tagadják?

Figyelt kérdés

Több számomra nagyra értékelt ember, író, előadó tagadja a vonzás törvényét, de a pozitív gondolkodást nem.


Mégis hogyan lehet valaki pozitív, ha tagadja, vagy egyáltalán: nem hisz a működésében, nem tart neki nagy jelentőséget.


Pl. Szabó Péter elvileg Bryan Tracy fan, mégis tagadja.

T- Harv Eker is inkább a "kemény munka" híve, mint a vonzás törvényéé.


Rhonda Byre, Napoleon Hill és még talán 1-2 író az, akik hisznek a vonzás törvényében és e szerint írnak, tanítanak.


Ui: tudom, hogy létezik a vonzás törvénye, saját magam tanúsítom, elképesztően szuper körülmények között alakult ki minden, amit elképzeltem!



2017. okt. 24. 19:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Szóval, ha valaki nem hisz abban, hogy amit elképzel, az valóra válik, akkor nem lehet pozitív? Vagyis aki ebben nem hisz, csak a kemény munkában, és a dolgok kiérdemelésében, nem lehet pozitív? Ha nem hinnél a vonzás törvényében, elvesznél, és feélnél, netán depressziós lennél? tehát nem tudnál pozitívan gondolkodni?
2017. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
A pozitív gondolkodás azoknak való,akik szeretnek lila ködben élni.
2017. okt. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy materialista is lehet pozitív gondolkodású úgy, hogy tagad mindenféle olyan törvényt, amely nincs leírva a természettudományok által.
2017. okt. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Hát ez úgy van hogy vannak akik hiszik hogy célt érhetnek ha tesznek érte (ők a pozitív gondolkodású "tagadók") és vannak akik várják a sült galambot, ők a vonzásban hívők. Néha ez utóbbinak is lehet szerencséje aminek túlzott jelentőséget tulajdonítva megerősíti a képzelgését a "vonzás" működéséről.
2017. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Én hiszek a vonzástörvényekben. Legfőbbképpen a gravitációs vonzástörvényben. Elhiszem, hogy egy m tömegű testet, ami r távolságra van tőlem F=G*M*m/r² erővel vonzok, ahol M az én tömegem.
2017. okt. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Fish1 ***** válasza:
100%

Szabó Péter tényleg tagadja? Ez nekem valahogy kimaradt. Ennek ellenére jól alkalmazza.

Szerintem ne azzal foglalkozz, hogy ki tagadja és ki nem, az azoknak a dolga, akik ezt gondolják a vonzásról. Ha neked működik, alkalmazd továbbra is. Egyébként nekem is szuperul működik.

Javaslom még Jerry és Hicks könyveit, ha még nem olvastad őket.

2017. okt. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Akkor mièrt kell elvonatkoztatnod valaki vèlemènyètől aki a világnèzetèből adódóan olyan dolgokat vonz, amik azt erősítik?

Minden szemszög önfenntartó. Minden nèzőpont, vagyis amit hiszel, amit elfogadtál, tanultál stb. az igazság. De mind csak fèligazság ès mind bebizonyítja önmagát a használójának aki ezèrt ragaszkodik a sajátjához. El lehet ám engedni őket.

2017. okt. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ez csak nekem tűnik provokatív kérdésnek?


Mellesleg ahogy korábban is írták, akárki, akármilyen világnézettel lehet pozitív ill. negatív gondolkodásmódú is.

2017. okt. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem az a döntő, hogy pozitív vagy negatív a hozzáállás, hanem az, hogy az adott elkèpzelès milyen sűrűn bukkan fel a használójában ès ebből hányszor azonosul vele. Az azonosulással èrzèseket, lelki energiákat áramoltatunk elkèpzelèseinkbe. Ha örömöt adunk valamibe az erősebb de akkor sem elèg egyszer eljátszani a gondolattal. El kell hinni ès ha már unalmas vagy nincs rá szüksèg, felülírni egy másik elkèpzelèssel. Ilyen egyszerű. Persze nemárt meditálni, hogy te urald az elmèd ne az uraljon tèged.
2017. okt. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mindkettő fontos (az aktív cselekvés és a vonzás törvénye is). A vonzás törvénye "dobálja" majd eléd cselekvés közben azokat a segítő személyeket, körülményeket, helyzeteket stb., amelyek/akik által el tudod érni a (valós) céljaidat (amelyekben tiszta szívből és teljes mértékben hinni tudsz). De ha nem csinálsz semmit, csak otthon malmozol és várod a csodát, akkor bevonzani sem fogsz semmit.
2017. okt. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!