Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan éljek a valóságban?

Hogyan éljek a valóságban?

Figyelt kérdés
Folyton álmodozom és nem veszem eszre mi a valóság.Egy álomvilágban élek.Gyakran beleképzelem magam olyan szituációkba ami soha nem fog megtörténni.Hogyan éljek a valóságban és töröljem el az álomvilágot?
2019. márc. 6. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyakorolj önismeretet és legyél objektív. Nem mondom hogy az optimizmust eröltesd mert az is álomvilágba zárhat de a pesszimizmus is. Járj el társaságba és beszélgess. Ha valami nyomaszt menj el vele pszichológushoz mert ha elnyomod magadban meghatároz téged. Inkább beszéld ki magad ismerd el a hibáid és ismerd fel a jó tulajdonságaid. Ja még egy nagyon fontos dolog: Ne engedj a csábításnak hogy folyton mobilozz. (Mondom ezt én ami hát elég vicces de remélem jobb leszel nálam ebben) Nem vagyok szakértője a témának ezek saját tapasztalatok csak nem kell megfogadni amit írtam
2019. márc. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gyakorolj zen meditációt
2019. márc. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez. Meg kell tanulni megélni a pillanatot.
2019. márc. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tanuld meg a tudatos almodast

Akkor két vilagban elhetsz

Es lassan a valodi vilag is olyan lesz amilyet szeretnel

2019. márc. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaj ugyanmár, a valóság unalmas és hervasztó, az álmodozás és a játék jó. Azért meg tudod különböztetni az álmodozást a való élettől? Ha igen, akkor mi a baj? Amíg nem megy az álmodozás a napi munkád, vagy tanulásod rovására, addig nyugodtan játsz. Én így szereztem meg mindenemet. Folyamatosan játszottam egy bizonyos szitut, benne éltem a játékomban, így lett házam, autóm, lovam.
2019. márc. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is folyamatosan ezt csinálom és amióta az eszemet tudom. Többet álmodozok jóval, mint amennyit a megélt dolgokon gondolkozok. Képes vagyok több 100x lejátszani egy jelenetet magamnak, hónapokon keresztül akár. Durva.
2019. márc. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne agyalj ezen, hiszen az álomvilág is valóság hiszen megtapasztalod, megéled. Minden relatív, olvass egy kis kvantumfizikát és Einstein-t.
2019. márc. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!