Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent démonnal álmodni?

Cameronmonaghanbabee kérdése:

Mit jelent démonnal álmodni?

Figyelt kérdés
Van egy jelenet a Démonok közöttbe, amibe démon a szekrény tetején volt, aztán ráugrott a csajra. És én ezt álmodtam, hogy ugrik le a démon. Aztán újra, mintha vissza lett volna tekerve. Ezen a jeleneten a valóságba mikor néztem amúgy csak nevettem..és most az álmomtól nem is ijedtem meg..csak ez így mit jelent?

2019. júl. 28. 12:13
 1/6 ******?! ***** válasza:
Ugyanazt, mintha szellemmel álmodnál.
2019. júl. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és mit jelent szellemmel?
2019. júl. 28. 12:48
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Semmit nem jelent! Ezt álmodtad, mert ezt élted át! Ennyit az egész!
2019. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ******?! ***** válasza:
62%
Jól mondja a hármas, bár azért minden álomnak van pszichológiai jelentése. Amit láttál, éreztél, gondoltál megjelenhet álmodban. Még, ha el is felejted az agyad azon része elraktárzza az információkat... Lényeg az, hogy az általad átéltek, tapasztaltak, érdekeltek, és gondoltak, hibrid álmokat szülnek.
2019. júl. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
62%

Nézd meg valami álomfejtős oldalon.

Nem egy ilyen oldal van.

Nem hiszem el, hogy mindenki ide írja le a teljesen átlagos álmait.

Ha valami olyan lenne, hogy nem találod, vagy akármi, akkor oké. De így, hogy kb. 1000 ilyen kérdés van, ez már felcsesz.

2019. júl. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Neked is gondolom milyen életed lehet, hogy az ilyen felcsesz és muszáj leírnod.
2019. júl. 28. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!