Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Démonnal álmodni, elég élethűen?

Démonnal álmodni, elég élethűen?

Figyelt kérdés

Először is, nem vagyok tini,nem nezek horrort,nem gyogyszerezem magam,semmi ilyesmi. De ami tegnap este tortent az eleg durva volt.



Elso sorban meg annyit,hogy mostanaban rengeteget almodok orias pokokkal,es mindig felriadok ra. A ferjem neha fel is ebreszt,mert hogy szoktam sikitozni neha.


De a tegnap esti almom nem semmi volt.

Szoval vettunk egy hazat,nem nagyot,csak egy kis panelhazat,ami nagyon rossz allapotban volt.

Eppen ujitgattuk a hazat,amikor furcsa erzesem lett,s mikor megfordultam,lattam egy kislanyt elsuhanni magam mogott. A kislany leirasa: feher bor,fekete vallig ero haj,frufru es volt egy vagas a jobb szemen. Feher haloingbe volt,es szorongatott valamit,amire nem emlekszem hogy mi volt. Szoval lattam ezt a kislanyt,aztan szoltam a ferjemnek,hogy szellem van a hazban. O nem akarta nekem elhinni,ezert visszahivtam a kislanyt,hogy mutassa meg magat. El is jott,es teljesen artatlan modon viselkedett. (Pl lattuk jatszani, fesulni egy baba hajat,stb...)

Aztan kozben eltelt egy kis ido,es egyre durvabba fordultak a dolgok. (Nem tudom,mik voltak a durvasagok nem emlekszem,csak arra,hogy nagyon feltunk.) Aztan hivtunk valami papot,elmeseltuk neki,hogy mi tortent,stb. Es o pedig mondta,hogy ez a kislany nem szellem,hanem egy demon. Utana megprobaltuk ot befogni,elkapni,megsemmisiteni,de nagyon eros volt. Meg a papot is megolte. Aztan eszembe jutott a neve (Wave),es kimondtam a nevet aztan felebredtem. Nem szoktam ilyen reszletesen emlekezni az almaimra,de ez nagyon megfogott :(. Rendesen felelem erzet van rajtam,es nem tudom,mikor fog megjelenni igazabol is ez a 'kislany'. Amikor felkeltem 2.43 perc volt.



2016. szept. 3. 12:16
1 2
 1/11 anonim válasza:
Remelem csak vicc ez az egész de akkor nagyon rossz vicc
2016. szept. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem vicc
2016. szept. 3. 12:33
 3/11 anonim ***** válasza:

Férjnél vagy és úgy írsz, mint egy dedós? 😲 Egy pszichológus kéne neked, álomfejtésben ők az illetékesek. Lelkibúvárkodásban nem vagyok jó.

"nem gyogyszerezem magam,semmi ilyesmi."

Pedig lehet, hogy az segítene.

2016. szept. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ha tényleg igaz akkor kicsit para a 2:43.Tudni való hogy Jézus délután 3kor halt meg ennek az ellentéte hajnal 3.Remélem érted az össze függést.
2016. szept. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Előfordul. Mindenkinek vannak durva vagy élethű álmai, rémálmai. Csak sokszor nem emlékeznek rá.

Nekem ez a kislányos már csak kb. annyira ijesztő, mint a szaladgáló csillámpónik. :D

2016. szept. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kevesebb ezó hókuszpókot kell olvasni. :D
2016. szept. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezt nevezik rémálomnak!

Megtörtént de szimplán egy álom volt.

2016. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ez az Anabelle története ici-picit másképpen...😒😒
2016. szept. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tényleg az annabelle csak nincs benne baba meg néger könyvárus
2016. szept. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ez elismerés.
2016. szept. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!