Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álom, vagy valóság?

Álom, vagy valóság?

Figyelt kérdés
Nyaraltunk a férjemmel nem olyan régen. Egy szállodában szálltunk meg. Egyik este rémálom volt, fel is riadtam. Akkor a férjem mellett láttam egy kabátos alakot,szőrmés kapucnija a fejére volt húzva, az arcát nem láttam, fekete volt. Az ágyunk előtti kanapé felé mutatott, de annyira megijedtem, hogy becsuktam a szemem és mikor kinyitottam, már nem volt ott, nem tudtam mit akart tőlem. Nagyon féltem, alig tudtam vissza aludni. Őszintén szólva nem tudom, hogy ez álom, vagy valóság volt e, valahol a kettő között éreztem. Kicsit el is bizonytalanodtam, mikor meséltem a férjemnek, kínosnak éreztem, így próbáltam elfelejteni, de őszintén szólva eléggé megijedtem. Valakinek volt már hasonló esete? Válaszokat előre is köszönöm.

#álom #ágy #félelem #Kabátos alak
2019. júl. 31. 00:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nem ártani akar csak ijesztgetni.

nem kell aggódni.

ismerem a jelenséget.

2019. júl. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet, hogy egy szellem volt, aki pl abban a szobában halt meg. Lehet, hogy abban a fotelban ült akkor. Láttam egy ilyet egy filmben is.
2019. júl. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem is pont ilyen volt, hogy barátom mellett aludtam és az erkélyen volt egy ilyen fekete nagy alakos kalapos ember, én is elsőre megijedtem és próbáltam felébreszteni a párom,de túl mélyen aludt. aztán mondtam, hogy hagyjál nem érdekelsz (félálomban)
2019. aug. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy próbálják bemutatni a jelenséget, hogy annak konkrét jelentése legyen. Legtöbbször a szellem, lélekszatyor, valamiféle kivetülése lehet az álmodónak attól függően milyen hangulatban van, vagy mennyire érzi magág biztonságban az adott helyén.
2020. júl. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!