Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Az álom arról szólt, hogy a házunkban csak jövök-megyek, egyszer csak emberek akiket ismerek és idősebbek (régi óvónők, tanárok) eljöttek hozzánk mivel nemsokára meghalnak és elszeretnének búcsúzni tőlünk.

Utána meg bekerültem egy játékba, ami valóságban nem létezik. Ilyen nyomasztó volt a közeg. Egy szobába bementem, ahol egy könyvből kiválaszthattam, hogy milyen videó menjen a táblán. És eléggé nyomasztó dolgok közül lehetett választani, amit most nem írnék le. A könyv végén egy csomó idősebb ember akiket ismerek ott volt kép formában, és felettük ez volt kiírva "Emlékezzünk". Majd kifutok a "virtuális" szobából, és szétnézek. Nem látok semmit, csak amikor benéztem egy asztal alá, és ott volt ilyen bábú szerűség ami rám nézett és elkezdett követni. És becsuktam a szemem és felébredtem.

Hozzátenném, hogy az egész álom alatt nem éreztem félelmet, és ébredéskor se.



2019. aug. 10. 11:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Változást jelent. Az éned egyik része meg fog változni.
2019. szept. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!