Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halottal álmodni!?

Halottal álmodni!?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja halt meg mamám. Nem volt valami fényes a kapcsolatunk. Elsőszámú közellenség voltam számára, mivel én 3. gyerekként születtem teljesen más apától mint tesóim. Anyáék születésem után szét is válltak. Mamámmal éltünk és állandóan belém kötött és veszekedett velem gyerekkorom óta. A halála előtt a kórházba kerülése elötti napon is veszekedtünk. Csak akkor voltam neki jó ha segíteni kellett. Szóval minden este vele álmodok. Azt álmodom, hogy feltámad és egyszerűen mint aki megakarna ölni és megint csak rosszindulatú. Eléggé félelmetes. Mit jelenthet és mit tehetnék ellene?

2018. febr. 25. 16:31
 1/4 anonim válasza:
Sajnálom
2018. febr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Részvétem! Lehet, hogy még csak a történtek hatása alatt vagy. Esetleg, ha fél év után is jelentkeznek ezek az álmok, akkor érdemes lenne foglalkozni, addig nem.
2018. febr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Nekem 1 hete halt meg a nagypapám, mi jóban voltunk csak sajnos nemtudtam tőle elbucsuzni. Azóta várom, hogy álmodjak vele, de sajnos nem megy, sehogy sem sikerül, pedig mindig ő esténként az utolsó gondolatom... Szerintem tartasz tőle, ezért álmodsz vele, főleg ilyen csúnyákat. Próbáld meg feldolgozni a halálát. Sajnálom! Ha beszélgetni akarsz, írj nyugodtan
2018. febr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Halottal álmodni azt jelenti, hogy eső vagy hó lesz.

Nos,. ez be is jött, havazik.

2018. febr. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!