Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent nagyon sok halottal...

Mit jelent nagyon sok halottal álmodni akik fel vannak akasztva?

Figyelt kérdés
Mai napon nagyon sok halottal álmodtam, akik fel voltak akasztva fákra. (Helyszín a városomban lévő tó.) nem volt ismerős a halottak között, olyan volt az arcuk mintha le lett volna égve.

2018. febr. 28. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Azt, hogy túl sok Trónok harcát olvasol/nézel. :)
2018. febr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Valószínűleg van egy problémád az életben ami hosszabb távon vagy örökre is veled maradhat. Lehet, hogy már nincs visszaút. Ha nem láttad az arcukat, akkor ez a probléma nem most van veled hanem majd lesz. Sok ember sok problémát okoz. Sok halott sok elmúlt probléma. Nem tudom láttad-e, hogy valamelyik az életéért küzdene, de ha volt ilyen akkor az egy olyan probléma ami idővel elmúlik. A helyszínnel kapcsolatban, ha egy tónál voltak akkor lehetséges, hogy állandó a dolog. Ha pedig pontosan ismered a tavat akkor az egy jól ismert probléma. Ha gyakran jársz erre a helyre, akkor gyakran megmutatkozik a problémád is.

Lehet, hogy nagyon zavaros volt, de a te életedet én nem ismerem, így nem tudom megmondani melyik mondatok igazak rád. Remélem azért valamit segítettem

2018. febr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Semmit, rosszul alszol.
2018. febr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
67%
#1,#3 Ti nyomorultak,minek írtok?!
2018. márc. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!