Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok vele?

Miért álmodok vele?

Figyelt kérdés

Van a suliból egy fiú, aki amúgy valószínűleg idén már nem is fog idejárni. Nekem igazából semmi közöm hozzá, nem is vagyunk faceen sem ismerősök, instán sem követjük egymást, egyszer beszéltünk pár szót suliba de azt már valószínűleg el is felejtette. Pár napja beaddolt snapen es ugye elkezdtünk streakelni, az elso nap 4et küldtem neki egy nap és abból kettőt nézett meg szóval annyira nem érdeklem,de nem is az a lényeg, hanem hogy már kb. mar 3-4 napja csak vele álmodok mindenféléket. Ne értsetek félre, nekem nem jön be egyáltalán meg tényleg nem is ismerem, és nem is értem miért van ez az álmodás, csak erre szeretnék rájönni. Akinek van ötlete írja le, köszönöm:)

16L


2019. aug. 26. 02:01
 1/2 anonymus1788 válasza:

Lehet hogy sokat gondolsz rá.

Vagy valami történt köztetek ami nyomot hagyott az elmèdben.

Miket almodsz róla?

2019. aug. 26. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem szoktam rajta gondolkozni, ezért is furcsaltam még

Igazából minden álmom más de mindegyikben bejövünk egymásnak, és így arról szól a legtöbb hogy beszélgetünk meg ilyenek

2019. aug. 26. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!