Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelent ez az...

Szerintetek mit jelent ez az álmom?

Figyelt kérdés

Szóval ez akkor történt, amikor még nem volt suli.

Az volt az álmom, hogy tesin elestem a sarokban és az egyik helyesebb srác az osztályomból odajött, felsegített, szerelmet vallott és megcsókolt, majd fölvett a kezébe és a levegőben megpörgetett.


Az a helyzet, hogy én szerintem nem vagyok belé szerelmes. Egy másik fiúval viszont eléggé egy hullámhosszon vagyunk és szerintem alakulunk is. Szóval valakinek ötlete?



2019. szept. 6. 22:56
 1/9 Lilike a válasza:
60%
Menj vissza aludni.
2019. szept. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Lehet,hogy te annak a fiúnak bejössz, vagy utál. Aki odament hozzád a sarokba. Amúgy ,ha nem vált ki belőled különösebb érzést, akor nem kell törődni vele. Szóval szerintem ennek így konkrét leszűrhető tartalma, jelentősége nincs; mert ennyiből annyi mindent jelenthet szerintem. Szóval én pl ebből nem tudnék következtetést levonni. Amúgy még előfordul esetleg olyan is, hogy nincs üzenet, nincs neki semmi konkrét jelentése, üzenetértéke, csak az agyad oda katyvaszt valami kutyulékot:) Hogy odagenerál.:) De egyébéknt pl arra utalhat, hogy akár lehet, hogy barátkozhatnál vele, és tök jó barik lennétek. Ha pl szimpatizálsz vele , dumálhatsz vele; mert miért pont ez az álom, és miért pont ővele? Na szóval, hogy hogyan jutott ő most eszedbe? Gondoltál rá mostanában az utobbi napokban? Vagy volt róla valami benyomásod; hogy pl "Húde okos!!!", vagy "Hátezhülye." Tehát valami benyomásod volt vele kapcsolatosan azzal a fiúval? Amit így lereagáltál rá, vagy csak, hogy milyen kedves volt veled, vagy valami?
2019. szept. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Menj csicsikálni!
2019. szept. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2 Eddig is nagyon jól kijöttem vele, de ebben az évben talán, mintha jobban egy hullámhosszra kerültem volna vele.

Jelenleg egyes padban ülünk mind a 2-en és ő ül előttem. Órákon és szünetekben is sokszor kéri ki a véleményem. Hátra szokott fordulni órákon beszélgetni, és folyton-folyvást csikiz.

2019. szept. 7. 09:14
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy a másik sráccal is elkéne kezdened ismerkedni aztán majd meglátod. Sokszor nem is gondolnád melyik ember illesz. Nekem az álamaim egyébként sokszor bekövetkeznek. Ezért szerintem derítsd ki.
2019. szept. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 egyikkel sem kell ismerkednem, mert mind a 2 az oszt.társam. Akivel álmodtam az előttem ül, és nagyon jóban vagyunk. A másikkal van egy olyan órám, ahol csak mi 2-en vagyunk. Egész nap rám néz és mosolyog. Mindig odajön hozzám segíteni.
2019. szept. 7. 13:58
 7/9 anonim ***** válasza:
#5 Lényeg a lényeg, az álmok néha mondani akarnak neked valamit, mint egy útmutató.
2019. szept. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbálsz vonzó lenni szexuálisan(tesin), de mellékesen(sarokban) balul sikerült(elestem). Mert másik fiú figyelt fel rád(odajött, felsegített), mint akit szerettél volna. Azt a látszatot keltette, hogy együtt vagytok(fölvett a kezébe). Aminek híre ment(levegőben), és felbosszantott(megpörgetett).
2019. szept. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Még várom az értelmes és a teljesen értelmetlen válaszokat!
2019. szept. 28. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!