Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ki milyen természetfeletti...

Ki milyen természetfeletti eseményt észlelt éjszaka?

Figyelt kérdés

(ember formájú árnyék a sarokban, járkálás a másik szobában, mintha valaki megérintene stb.)

Ki miket tapasztalt?



2017. dec. 20. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Tegnapelőtt csilis babot ettem, amit éjszaka eregettem, az nem e világi volt az biztos, hogy ziher...
2017. dec. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Aludtam, és nem tudom azóta se álmodtam e: szóval azt hittem fel kapcsolta a barátom a nagy lampat az éjszaka közepén de annyira álmos és faradt voltam hogy fel se néztem csak mondtam hogy “nemar”.

Reggel meg kérdeztem miért kapcsolja fel azt mondta hogy nem kapcsolta fel. Szóval vagy szellem volt vagy álmodtam!


Illetve volt hogy elfújtam a gyertyát lefekvés előtt, majd éjszaka meg ébredtem és égett egy picit. Meg is ijedtem mer mondom meg jó hogy nem gyulladt ki a szoba.

De ezt se tudom pontosan hogy alom volt e vsgy sem..:(

De szerintem egyikse volt álom😳

2017. dec. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Aludtam, mint akit fejbe vertek.
2017. dec. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hoppá! Lehet, hogy tenyleg fejbe vert valaki? Talán egy emberformájú árnyék a sarokból? A francba...
2017. dec. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Velem sokszor előfordul, hogy felriadok éjjel, és szinte halálfélelmem van annyira aggódok azon nehogy legyen valami a szobában. Pánikrohamom van ilyenkor, nagyon ijesztő.

Általában ha tapasztalásról van szó, velem olyan eset szokott előfordulni, hogy például majdnem leesek a lépcsőn, de mintha valami visszahúzna. Több ilyen eset is volt, én az őrangyalomnak tudom be ezeket a történéseket. 😇

2017. dec. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez valószínű csak az agyam játéka volt, de attól még leírom. Szóval, két ilyen eset is volt. Az egyik: éjjel megébredtem, ami mondjuk nem furcsa. Aztán mikor visszafeküdtem, és becsuktam a szemem, mintha valaki kiáltott volna közvetlen a fülem mellett. A másik alkalommal szintén megébredtem az éjszaka közepén, és mikor újból becsuktam a szemem, mintha gyerekhangot hallottam volna ugyancsak mellőlem. Nincs kisgyerek a házunkban. Lehet ezek egyszerű alvásparalízisek voltak, de attól még rohadtul megijedtem mindkét alkalommal.
2017. dec. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a halott dédnagyanyám lélegzését hallottam
2017. dec. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Láttam hogy a természet felett szállt egy bagoly éjszaka.
2017. dec. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Éjjel 3óra lehetett amikor valaki felrázott álmomból.Azt mondta utána.

Felség ébredjen! Indulnunk kell Szarajevóba.

2017. dec. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ma éjjel hangokat halucináltam mikor aludtam el,gondolom félálomba voltam(vagy is remélem)Sikoltást hallotam,megcsörren a telefon,leesik egy könyv.
2018. jan. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!