Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam a volt legjobb...

Miért álmodtam a volt legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 hónapja nem beszélek a barátnőmmel mert összevesztünk!Azóta ő keresett,de gondoltam jobb neki úgy a kapcsolata ha nem vagyok benne!(Ugyanis van egy barátja)

Nem szeretném részletezni h miért vesztünk össze!Szval 3 hónapja nem beszéltünk ő még az első hónap végén rámírt amire én ugye nem reagáltam a fent említett dolog miatt és azóta ő semm keresett!Egy középsuliba járunk de más osztályba,ezert mindig látom!Eddig bennem az volt,h jobb h már nem vagyunk barátok,nem is igazán fájt mert miatta már összevesztünk 5 hónapra!


A lényeg h tegnap este azt álmodtam,h oda mentem hozzá és elkezdtünk beszélgetni,nevetgélni majd a végén megöleltük egymást!Én nem gondoltam rá mostanában,viszont 1 hete gondolkodtam azon h beszélnem kellene vele,h miért hagytam ott őt!


Végül nem mentem oda hozzá!Majd jött ez az álom,felkeltem és arra gondoltam h írok neki egy levelet amiben leírom h miért volt mind ez!(ő is az 5 hónapnál írt nekem!)


Megtudnátok mondani h miért álmodtam vele?


Válaszokat és ha végig olvastátok azt nagyon szépen köszönöm!



2019. okt. 25. 07:26
 1/2 anonim ***** válasza:
mert hiányzik neked
2019. okt. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert tudat alatt a szíved mélyén még mindig szereted és ki szeretnél vele békülni - hát tedd meg! Vagy tényleg elengeded a tudatod alatt is, vagy próbálj "békülni", enyhíteni a benned lévő nyomáson. Csak magad áltatod, hogy "jobb neki is így" - tulajdonképpen menekülsz az érzések elől, ez egy terelés, ne csapd be magad!
2019. okt. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!