Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőmmel nagyon...

A legjobb barátnőmmel nagyon összevesztünk, van remény, hogy megoldjuk?

Figyelt kérdés
Sokszor arrogánsan viselkedtem a legjobb barátnőmmel akaratomon kívül is, egy nagyon rossz, bántalmazó kapcsolatban van, és nem az érzelmi támogatásomról biztosítottam, hanem arra próbáltam rávenni, hogy szálljon ki ebből. Akaratomon kívül megaláztam őt egy közös barátunk előtt, már látom, hogy nagy hibát követtem el, és nagyon bánom. Azóta minimális a kommunikációnk, azt mondta, idő kell neki, és majd később tudjuk ezeket megbeszélni. Én biztosítottam őt a türelmemről és arról, hogy szeretnék változtatni a viselkedésemen, és megmenteni a barátságunkat. Valaki élt már át hasonlót?
2019. okt. 6. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
de jo lehet neki. egyik oldalrol a baratja bantalmazza a masikrol meg arrongansan viselkednek vele (ami szinten ugyan az). ha van benned egy csepp empatia akkor inkabb kimeld meg magadtol
2019. okt. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kérj tőle bocsanatot és változtass. Az hogy ő egy bantalmazó kapcsolatban van az már legyen az ő baja. Nem menthetsz meg mindenkit ő nem 10 éves kis gyerek egy felnőtt ha neki igy ez kell akkor legyen benne. De tanácsot a későbiekben adhatsz neki stb.
2019. okt. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!