Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek az álmok?

Mit jelentenek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Sajnos 3 hete elpusztult az imádott lovam hosszas betegeskedès után, 4 èv 7 hónapig volt velem nagyon erős kötelèk volt köztünk nagyon szerettük egymást.

Halála után közvetlenül nem álmodtam vele de az utobbi 1 hètben folyamatosan minden este arra kelek fel hogy ömlik rólam a viz ès vele álmodok, ès egyáltalan nem egy nyugodt szèp álmok ezek.

Folyamatosan az van az álmomban ahogy itthon elpusztult ès hogy másfèl honapig küzdöttünk èrte az állatorvosokkal de sajnos a betegsèg győzött.

Nem is azzal van a baj ha vele álmodok bár nagyon megviselt hogy elvesztettem, hanem hogy nem normalis dolgokat, pl hogy elmegyek a sirjahoz es nincs ott a sirja hanem pár mèterrel arèbb megtalalom őt de már csak a csontvázát látom( nagyon rossz èlmèny)

Aztán olyan is volt hogy azt álmodtam hogy megyek dolgozni ès èppen megyek a vonathoz ès hallom hogy szalad az utcán ès ott áll az állomason mig èn fel nem szállok a vonatra meg mèg vissza nem jövök.

Ma reggelre pedig azt, hogy kint voltak az udvaron ès egy ismeretlen ember bevezette őt ès ennyit mondott hogy nèzd meg ő nem halott, aztán ahogy ez az ismeretlen ember kiment a kapun ugyan az törtènt az álomban mint a valóságban, rosszul lett ès ugyan ugy elkezdtem èrte küzdeni mint èlöben.

Ès ezek már mindennaposak ha valaki èrt ehez hogy mit jelent ez nagyon megköszönnèm mert ha mèg szèpet almodnèk vele az nem baj de hogy ilyen felkavaro álmok jönnek ez felzaklat, ugy hogy a valoságban mèg őt gyászolom :(

Köszönöm a válaszokat előre is


2019. okt. 28. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

Ezeket az álmokat valószínűleg a gyász okozza. Még nem tudtad elfogadni az elvesztését. A tudatalattid próbálja bizonygatni, hogy még él, holott a valóságban tudod, hogy már nem.

Ha sokat gondolsz ezekre az álmokra, talán meg fognak szűnni.

2019. okt. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy az #1-es is írta, még nem fogadtad el, hogy elveszítteted, a tudat alattid még "harcol" ellene, ezért van az hogy nem találod a sírját és utána belédhasít hogy mégis ott van és már hallott, ezért látod, de már nem tudsz vele lenni (mert pl. fel kell szállnod a vonatra).

Ha valaki, valami közel áll hozzád amit szerettél akkor sajnos ilyen :( amikor ébren vagy akkor emlékezz a jóra, az maradjon meg ne a küzdelem időszaka.

2019. okt. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!