Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek az álmok?...

Mit jelentenek ezek az álmok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem egyszer volt már,hogy elraboltak álmomban. Volt olyan mikor egy ilyesfajta filmet néztem és aznap este hasonlót álmodtam (kitérek majd az álmokra is). Olyan is volt 1-2 hete, hogy egymás után 2szer, azaz első és másodiknap is elrablásról álmodtam.


Szóval volt olyan mikor egy utcában voltam amit álmomban ismertem de amúgy nem, és folyton egy barátnőmmel eljártunk oda. Kendők meg kalapok voltak ott és azzal viccelődtünk. Aztán Megjelent egy férfi és engem elráncigált a barátnőm meg elment. Ismertem a férfit ő rabolt el. (innen képszakadás). Sokszor próbáltam elszökni de mindig vissza kerültem örült nekem a férfi hogy mindig megvoltam. Aztán egyszer sikerült elmenekülni azzal a barátnőmmel és két nagy darab férfi segített elszökni úgy hogy adtak egy autót. Itt már a házunk közelében lévő parkolót láttam ami mellett van egy játszó tér ahova mindig lejárok a barátaimmal. Nos miután elmenekültünk valahogy láttam hogy reagál a férfi hogy elmentem. Nagyon ideges volt és össze tört az emberei meg kerestek engem. Autó üldözés volt mert a végén megtaláltak és végül felébredtem. Az utolsó emlékem hogy Megtaláltam az anyámat de nem tudtam sokáig maradni és az az autónk eltűnt. Elfutottunk egy sikátorban ahol az emberei megtaláltak és Ennyi.


Volt olyan is hogy azért raboltak el engem meg még sok lányt mert a férfinak mániája volt hogy neki szép lányai legyenek. Hatan lehettünk. Volt hogy elmentünk sétálni vagy bulizni. Egyszer volt hogy elmehettünk egyedül a lányokkal iszogatni ahol elkezdtem beszéni egy velem egyidős sráccal de Megjelent az a férfi és mérgesen haza ráncigált kiabáltam hogy segítsenek mert ez a férfi elrabolt de senki nem segített.


Kicsit hosszú lett bocsánat de köszönöm ha elolvastad 😊

Még mielött bárki mondaná hogy kitaláltam vagy bármi hasonló annak üzenem, hogy nem nem kitaláltam erről tényleg álmodtam. Köszönöm.



2018. nov. 4. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szívesen mondom ezt de én olvastam, hallotam és tapasztaltam is azt hogy az álmok bekövetkeznek előbb vagy utóbb. Egyik példa a tapasztalatomra hogy egyszer azt álmodtam hogy elcsábít egy fekete hajú csaj, felvisz a lakásába és szexelünk. Az az érdekes, hogy ez pár hét múlva egy buli után meg is történt. Igaz a mellük nem ugyan akkora volt, (erre nagyon emlékeztem) de a haj, bőrszín ugyan az volt mint az álomban megismert lányé. Lehet hogy ez csak véletlen volt, elég rég történt, de azóta is volt pár ilyen álmom, hogy lefekszek egy csajjal és utána be is következett. Igaz a legtöbbre nem emlékeztem pontosan hogy hogy nézett ki de úgy emlékszem a hajszín megegyezett. Ami még így megtörtént az elég veszélyes volt, nem utána hanem álmodás közben történt. Az álom az volt hogy egy folyamatosan mélyülő gödrön kelek át. Az érdekessége az volt hogy közben egy tóparton aludtam és alvás közben elindultam befele a tóba, de szerencsére kimentettek. (igen alvajáró vagyok, ritkán de előfordul) Miután kimentettek akkor volt kb a képszakadás onnantól semmire nem emlékeztem, amikor próbáltak felébreszteni nem tértem magamhoz vagy nem is tudom, de nem rémlett semmi hogy engem kihoztak volna a vízből pedig állításuk szerint beszéltem is közben. Leraktak az ágyra és vissza aludtam pár órát utána ébredtem és onnantól emlékszem mindenre. Lehet rossz ezt hallani neked,de én csak a tapasztalatomat írtam le. Remélem neked nem így lesz.
2018. nov. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy leírtad és hát én is remélem hogy nem történik meg de ez még így is jobb eset mintha az a brutális lenne. De te jól jártál és ez jó 😁
2018. nov. 4. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Freud szerint elfojtott vágyaink jelennek meg álmainkban. :-) Tudat alatt vágysz rá.
2019. jan. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez érdekes hát köszönöm a választ 😁😌
2019. jan. 28. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!