Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Még mindig él bennem az álom?...

Még mindig él bennem az álom? Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen több álomról is bennem el regebbről de most az egyiket mesélném. Úgy 6-7 éve almodtam azt hogy lefeküdtem aludni és akkoriban panel lakásban laktam arra ébredtem hogy a szembe lévő panel lakások ablakaiban mindenhol cuki feher barna foltos kutyák ugatnak, Annyira sokan voltak hogy igazából meglepődtem, ekkor lenéztem a kilencedik emeletről és latok egy apukát kislánnyal sétálni itt homályos a rész, a kislány jelzett nekem hogy mennyek le ez biztos viszont azthiszem kerestem őt lent de nem találtam olyan volt mintha egy erdőben keresném lent de inkább bokrokra hasonlítottak. A következő kép hogy elkezdődik egy harc amiben részt veszek de nem fizikai harc hanem szellemi. Furcsa tudom soha nem írnám le ezt így ha ott nem éltem volna át hogy ez mit jelent valójában! Éreztem a szellemem a megfoghatatlan lényem aki harcolt azzal a valakivel. Mikor megöltem őt kiderűlt hogy az én vagyok ott tehát magammal harcoltam.Elmondani nem lehet milyen is volt ez a harc fájdalmasabb volt bármilyen fizikai fájdalomnál! Fekete füstös torz arcú volt a kinézete ahogy nekem is! Ledöbbentem igazából, és ekkor ébredtem. Vajon mit jelenthetett ez akkor?Köszönöm a válaszokat!

2019. okt. 30. 01:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez részben szorongásos álom - leküzdöttél valamit ami te saját magad vagy. Több érzet, érzés kavarog egyszerre benned, viszont elég nyomasztó ha ennyi év után is emlékszel rá. Arra próbálj visszaemlékezni hogy mit éreztél közben s gondolkozz azon hogy miért maradt meg ez az álom benned.
2019. okt. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2019. okt. 31. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!