Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent a lángszóró és a...

Mit jelent a lángszóró és a börtön álomban? Mit jelent ez az egesz alom?

Figyelt kérdés

Azt almodtam, hogy volt valaki ismerősöm, akivel egymást kerülgetve próbáltunk a börtönbe bejutni, ahol ugyanis “biztonságot” jelent a másik elől.

Egyszer ő egyszer en kerultem be a bortonbe. Vegul en jutottam be, kulccsal a kezembe magamra csuktam a racsot. Igazabol a tacsok tavol alltak egymastol, kb.olyan mesebeli szint volt, hisz siman atjarkalhattunk volna rajta.

Az a valaki, akivel ezen hatcoltunk, mikor bezartam sikeresen magam nekem indult a lángszóróval. El akart égetni. Annyira halalfelelem igazaból nem jött ram. A borton kozepen pont volt egy ruhaanyagbol valo trambulin, ami segitsegevel az elso ugrasra felugorhattam a magas ablakba.

Az ablakbol kiugorhattam a szabadba. Ott volt egy baratnom, majd egy auto, amelynek az ajtajai nyitva alltak, igy valamit ott neztem.

Kozben egy taskat baratnom oda akart adni, de jött az exem biciklivel, aki odadobta a táskát nekem, köszönt, továbbált, és mondta, hogy szomorú miattam. ( vele tulajdonkeppen lassan már 4 eve, hogy szakitottunk..)



2019. nov. 7. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egy több fázisképből álló enyhén szorongásos álom volt. Valaki, vagy valami, valamilyen élethelyzet elől menekülsz, ami nyomaszt és/vagy valamilyen múltbéli esemény hagyott benned még nyomot. A rács azért volt szellős mert a tudatalattid érezte hogy nem valós akadály annak ami üldöz.

Ha meg akarod fejteni az álomképedet akkor tedd fel magadnak a kérdést, mit jelképezett az aki üldözött, miért üldözött, miért kergetett, miért akart bántani?

2019. nov. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az álombéli ismerőst a valóságban is ismered?
2019. nov. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!