Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ezeknek a...

Mit jelenthet ezeknek a dolgoknak a folyamatos visszatérése? (bezárhatatlan ajtók, nyilvános WC)

Figyelt kérdés

2 elem állandóan feltűnik az álmaimban lassan már 1 éve folyamatosan,és fogalmam sincs hogy miért lehet.


1.Be zárhatatlan ajtók.

Ez jelent meg legelsőnek, úgy kezdődött hogy üldöztek és akár hogy próbáltam bezárni az ajtót nem sikerült,mindig maradt egy rés az ajtó és a fal között de egy nagyobb rés amin egy kéz is simán átfér.


2.Nyilvános WC-k (fülkésWC)

Mindig úgyanaz történik csak más helyszínen más WC-kben.(Tudom kicsit viccesen hangzik) Szóval a lényeg az hogy elmegyek a mosdóba, és próbálom bezárni az ajtót de nem lehet sehogyse, és ha becsukni is sikerül valahogy akkor az ajtó nem takar el és kilátszik a fejem vagy ilyesmi, utána ráülök a WC-re és az egész álmom arról szól hogy félek hogy valaki meglát/rámnyit mert ugye nem lehet bezárni az ajtót.


Gondoltam arra is hogy azért álmodok mosdókkal mert úgy alszok el hogy pisilni kell vagy valami, de ha elmegyek mosdóba alvás előtt még akkor is visszatér. A bezárhatatlan ajtókhoz meg fogalmam sincs miért vannak jelen, de ez tart a legrégebb óta.

Ha segít valamit: félek attól a valóéletben is hogy rámnyitnak a WC-ben, lehet ezaz oka az álmoknak de nem tudom igazán, hátha valaki tud segítni, mert már idegesítő és egyben érdekel is miért pont ezek jelennek meg.



2019. nov. 7. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, szeretnél most valamit kizárni az életedből, de nem nagyon sikerül. Esetleg kiszolgáltatott helyzetben érzed magad vagy nincs intim szférád, hiányozna az egyedüllét, önállóság. Ilyesmire gondolok.

A fenyegető külvilágot nem tudod kizárni.


Kicsit nevettem, ugyanis a wc-s álmok nekem is felbukkannak időnként, de nekem nincs olyan parám nappal sem, hogy rám nyitnak, ugyanis rájöttem tapasztalatbol, hogy sokkal kevésbé kellemetlen, ha rányitnak az emberre, mint amikor bezáródik a budiba mert bekrepált a zár...

Nos, te szerencsésebb vagy az álmaiddal, az én "mosdóimban" hullák vannak időnként, vagy gyilkos és olyankor egyáltalán nincs kijárat. Ez odáig fajult, hogy a valóságban is kialakult emiatt egy fóbiám a köz vécéktől.

2019. nov. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

1) Bezárhatatlan ajtók: a fő motívum hogy menekülsz valami, vagy valaki elől, de nem tudod lerázni, mert nem záródik az ajtó.


2) Nyilvános WC: erős komplexusaid vannak hogy meglátnak, pontosabban a megszégyenüléstől félsz ezért nem záródik az ajtó.


A miért: ezek sajnos szorongásos álmok, amik felerősödtek (mármint a szorongásaid) a miértre Te tudod a választ, mi történt 1 éve ami különösen nyomaszt, ami miatt különösen aggódsz, mi az a kellemetlen emlék, vagy korábbi trauma ami nyomaszt és úgy érzed visszatért, vagy visszatérhet.

2019. nov. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!