Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Álomfejtés

A kérdés

A munkatársaimmal álmodok, de van párom. Mit jelenthet?

Több, mint másfél hete rendszeresen női munkatársaimmal álmodok. Legtöbbször erotikusak az álmok, azonban van egy szerető párom, akivel már több, mint 3 éve együtt vagyunk. Mitől lehet ez? Érzelmileg nem kötődök hozzájuk, viszont csinosnak tartom őket.

23F

nov. 9. 01:57  Privát üzenet  

A válaszok
Azt hogy dugnál veluk

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont nov. 9. 05:07 Privát üzenet
Az ősi emberi természet harca a civilizáció által erőltetett monogámiával. A tudatalattit viszont nem lehet becsapni.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont nov. 9. 09:02 Privát üzenet
semmit nem jelent , természetes dolog.

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont nov. 9. 09:58 Privát üzenet
Az állati éned menne párzani veluk

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont nov. 10. 09:39 Privát üzenet
Kicsit talán nyersen, de elég jól megfogalmazták az előttem szólók. Tudatosan lehet csak "csinosnak tartod őket" és a tudatos éned, a lelkiismeret-furdalásod elnyomja hogy bevalld magadnak, de a tudatalattid bizony szexuálisan is vágyik rájuk, ez jelenik meg az álmaidban.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont tegnap 00:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért álmodok mindig ugyan arról a dologról?
Miért álmodok olyan szemelyel (halotal) akit személyesen nem ismertem?
Miért álmodok mindig ilyesmit?
Megismerhetem jobban a világot, rá-e jöhetek nagy titkokra, ha tudatosan álmodok? ( Illetve igaz-e az elméletem? ) A többi lent.
Miért álmodok leszbikus kalandokróp, amikor nem is vonzanak a nők?
Miért van az, hogy mindig vele álmodok?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Álomfejtés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!