Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ennek az álomnak lehet jelentése?

Ennek az álomnak lehet jelentése?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött, hogy jöttem valahonnan a városból, már sötét volt, ezért nem akartam sétálni hazáig. Útba esett a buszpályaudvar, volt egy jegyem, de valamiért beálltam a jegypénztárba jegyet venni. Sikerült jegyet venni, mentem a megállóba és én még a túl oldalon voltam mikor megláttam a buszt, elkezdtem integetni neki, hogy lássa még én is itt vagyok majd. Erre a sofőr átvágott az úton, majdnem elütött, de én átfutottam a jó megállóba és vártam a többi emberrel, hogy beálljon a busz. De a sofőr továbbhajtott, így vmi ismerős emberekkel elkezdtem hazasétálni. Közben volt vmi ismeretlen kétségbeesett lány, hogy a vonatot nem éri el, nem jut el Velencére, ezért anyukámmal beszéltem tudunk-e segíteni neki, de nem tudtunk. Közben volt ott 1 lány meg 1 fiú velem, őket ismertem, velük mentem volna hazáig. De egy zebránál találkoztam 2 ismeretlen fiúval, vhogy elkezdtünk beszélgetni, szóba jött a kezem, hogy milyen kicsi, mindketten elkezdték a sajátukkal összemérni. Itt van egy képszakadás, itthon voltunk hirtelen, de csak hasonlított a házunk a valósra, a wc előtt egy folyosón ültem az egyik ismeretlen sráccal, méregettük a kezünket, nagyon aranyos volt velem, jól elvoltunk, én forszíroztam, hogy találkozzunk még... az álom végefelé tovább beszélgettünk, mondta hogy mennie kell. Haza kell érnie időben, mert meghalt a macskája. Itt még egy kicsit beszéltünk, megbeszéltük, hogy találkozunk még és felébredtem.

Tudom hosszú lett és kacifántos, de ennek milyen jelentése lehet?


2019. nov. 20. 08:45
 1/3 A kérdező kommentje:
És ha számít, meg sem tudom mikor álmodtam utoljára, de néhány hónapja volt.
2019. nov. 20. 08:48
 2/3 Blade Bone ***** válasza:
Az álmok szükségletekre, áhított dolgokra, néha meg nem értett tettekre hívják fel a figyelmet.
2019. nov. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Eleged van(már sötét volt) a körülötted lévőkből(jöttem a városból). Nem akartál megfutamodni(sétálni hazáig). Ezért próbáltál az eszmédért(buszpályaudvar), valami jót tenni(beálltam jegyet venni), bár tettél már érte(volt egy jegyem), így biztosabb a dolog. De mielőtt vitára került volna a sor(még a túloldalon voltam) átvertek(sofőr átvágott az úton), majdnem bántottak is(elütött). Így hiába vártál a megoldásra(átfutottam a jó megállóba) nem lett belőle semmi(busz továbbhajtott). Kénytelenek voltatok hagyni a dolgot(ismerős emberekkel elkezdtem hazasétálni). Valakinek ezért törik derékba a karrierje(vonatot nem éri el) és nem éri el a célját(nem jut el Velencére). Ezen anyukáddal nem tudtok segíteni(beszéltem..nem tudtunk). 1 lánnyal és 1 fiúval elváltak útjaitok(zebra) és inkább társra van szükséged(találkoztam 2 fiúval), aki jobban tudja, mit hogy kell csinálni(kezem kicsi..).

Életed(itthon voltunk) a magányról szól(WC előtt), ezért vársz(folyosón ültem) társra(sráccal), aki befolyásosabb(méregettük a kezünket) és el van veled, hajlandó ismerkedni(beszélgettünk), egyedülálló(meghalt a macskája), rendes(haza kell érnie időben).

2019. nov. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!