Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mostanában mindig a volt...

Mostanában mindig a volt férjemmel álmodom. Miért?

Figyelt kérdés

25 évig voltunk együtt, született 3 gyermekünk. Már nagyon régóta nem szerettük egymást, el akartunk válni, csak még kicsik voltak a gyerekek. 4 éve elváltunk végre! Már nagyon utáltam, nagyon rossz házasság volt. De mért álmodom vele mindig? Heti 3-szor biztos álmodok vele! Régebben mindig veszekedtünk álmomban. Tavaly óta először jóban voltunk, utána megint vitára ébredtem. De mostanában, pár hónapja már nem vitatkozunk. Sőt a múltkor majdnem szexeltünk is. Olyan is volt a múlt héten, hogy egy ágyban aludtunk: ő, párom és én. (fújjjjjjjjjjj)


Igazából nagyon utálom, rohadt szemét volt velem és a gyerekekkel is és undorodom tőle! Akkor mit jelentenek az álmok? És mért nem hagy már végre békén? Szinte soha nem találkozunk, mert tőlünk 200 km-re lakik, a gyerekeket nem látogatja, gyerektartást sem fizet. Úgyhogy igazából semmi közünk már egymáshoz! Nekem 3 éve van egy komoly kapcsolatom. Hogy szüntethetném meg az álmokat?



2019. nov. 21. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek azok a gyerekek, hogy 29 évvel a házasságkötés után gyerektartást kéne fizetnie?
2019. nov. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A harmadik gyermek születése után lett nagyon rossz a házasság?
2019. nov. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az álmaid megszüntetésének a kulcsa a te kezedben van, az oka a jelenlegi kapcsolatodban keresendő... Ha bármelyik exeddel álmodsz és annak csak a "jó" részével, akkor az azt jelenti hogy vágysz ugyanazokra az érzésekre, a boldogságra amikor még minden happy volt - azaz nem vagy teljesen boldog a mostani kapcsolatodban, valami hiányzik belőle ami a régi kapcsolatod legelején még megvolt Ezért nyúl hozzá a tudatalattid a korábbi kapcsolatod első, boldog időszakához.
2019. nov. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Még 2-re járna a gyerektartás. Már a 3.gyerek előtt rossz volt a házasság. Igazából akkor romlott meg, amikor a 2.-al voltam terhes. De ő nem akart válni. De most nem ez a kérdés!


Nem nagyon volt jó régen sem. Ezért nem értem! Így vissza gondolva csak vakon szerettem fiatal koromban, de soha nem volt olyan jó, mint a mostani kapcsolatom. Most érzem, hogy a párom szeret! A volt férjem mellett soha nem éreztem, hogy szeretett volna!

2019. nov. 22. 02:06
 5/6 ******?! ***** válasza:
Szereted, ha megaláznak.
2019. nov. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem! Azt nem hagynám! Mért te szereted?
2019. nov. 23. 04:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!