Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Napok óta a halállal álmodok,...

Napok óta a halállal álmodok, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Az álmomnak több főbb motívuma is van, pl hogy egy elhagyatott házban vagyok, ahol valamilyen furcsa módon működnek a dolgok (más dimenziók, stb.). A másik, hogy látok szellemeket. Jókat és rosszakat is. A jok segítőkészek pl elmenekülni és elbújni a rosszaktól. A főbb cselekvés pedig maga a menekülés. Szóval maga a halál nem jelenik meg, de mintha érezném, hogy a halál üldöz. Komor, rideg, sivár, színtelen az egész álom. Nincsenek szeretteim, nincs semmi ismerős.


A horrorfilmeket szeretem, de nem néztem mostanában, időm sincs rá, lefoglal a munka, suli, a család. Nagymamám nemrég válságos állapotban volt, lehetséges, hogy most ütközik ki rajtam az aggodalom? (Szerencsére már jól van.) Ami aggaszt, hogy magamról álmodom, és ez az álombéli hangulat a hétköznapi kedvemet is megpecsételi.


Ha tud bárki valamit erről, kérem írjon.

24L



2019. dec. 14. 03:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Van valami szorongásod, akár a nagymamád is lehet, neked kell tudni, hogy mi.
2019. dec. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezek nagyon erősen szorongásos álmok (menekülsz, bántani akarnak stb.). Az elhagyatott ház arra utalhat, hogy kicsit egyedül "nem szeretve" érzed magad.

Ha csak időnként vannak ilyen álmaid akkor semmi gond (mindenkinek lehetnek), ha viszont heti 2x-nél több és e miatt nem tudod magad kipihenni akkor érdemes felkeresni egy szakembert aki segíteni fog.

2019. dec. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!