Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Érdekel az álmom jelentése,...

Érdekel az álmom jelentése, valaki meg tudja fejteni?

Figyelt kérdés

Rólam azt kell tudni, hogy félénk lány vagyok egy kicsit tehát valóságban flörtölés szemezgetés nem igazán megy (szemezgetéshez tényleg nagyon félénk vagyok)

Az álmomban egy híres fiúhoz(pedig nem tetszik) aki valamiert a sulinkba járt, odamentem ismerkedni mert egyedül volt éppen es mosolygott meg ő is amúgy félénk volt de láttam hogy bejövök neki. Es utána jött a valódi pasi aki bejött és a sulinkba jár és ő kereste is a szemkontaktust velem 1-2 évig. És az álomban eléggé felbátorodtam és nagyon mélyen a szemébe nézegettem miközben azzal a másik fiúval beszéltem akit az elején említettem.

Lehet furcsa álom de érdekel a jelentése.

Köszönöm annak aki segít!



2019. dec. 14. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Legbelül nagyon szeretnél kefélni, ez kivetül az álmaidra.
2019. dec. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy vonzódsz az adott pasihoz, csak áltatod magad, hogy "de nem is tetszik". Meg azt, hogy szeretnéd a félénkséged legyőzni. A félénkséged a tudatos komplexusaid blokkolják, álmodban meg ez a része kikapcsol az agyadnak.
2019. dec. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!