Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon valóságos volt az...

Kicsidodó kérdése:

Nagyon valóságos volt az álom! És durva! Valaki kérem megtudja fejteni?

Figyelt kérdés
Az alvilágba ébredtem. Sok démon volt körülöttem, és az összes ott meghajolt előttem, és azt "mondták" hogy akkor lehetek a vezetőjük ha élve eltemetek 3 ellenségem. Megtettem, és aztán vörösben fénylett a szemem, és mindenki meghajolt, És imádkozott (?!). Aztán észbe kaptam. Kiástam a félholt 3 embert, és könyörögtem, had jussak fel a földre. Megengedték, amelynek ára az ártatlanságom volt. Felkerültem végül, és tönkretettem a 3 kiásott ember életét. Aztán vörösben fénylett újra a szemem, és felkeltem. Nagyon durva volt

2019. aug. 31. 01:36
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Azt jelenti, hogy élénk a fantáziád.
2019. aug. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akármilyen élénk volt az élmény, ez csak egy álom volt, nyugi!
2019. aug. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ráeszméltél(ébredtem), hogy utálod(alvilág). Hogy azért tisztelnek(sok démon..meghajolt előttem), mert direkt(3) nem foglalkozol(élve eltemetek) a problémáddal(ellenségem). Megtettem, és aztán tele voltam haraggal, gyűlölettel, félelemmel(vörösben fénylett a szemem) és mindenki tisztelt, becsült ezért(meghajolt). És további segítséget kértek(imádkozott). Aztán észbe kaptam, szembe néztem(kiástam) a félig elfeledett(félholt) problémával(3 emberrel). És vágytam az igazságra(könyörögtem, had jussak fel a földre). Megengedték, ha felvállalod a felelősséget(ára az ártatlanságom volt). Sikerült, megoldottad a problémád(tönkretettem a 3 kiásott ember életét). Aztán tele lettél indulattal(vörösben fénylett újra).
2019. szept. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el.
2019. szept. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm #3-as! :)

Hidd el, hogy nem heccből írtam ki, kedves 4-es

2019. szept. 2. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!