Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az a álom?...

Mit jelenthet ez az a álom? Van jelentősége?

Figyelt kérdés

Egy lovastanyán voltam. A kerítés mellé sétáltam mert ott állt a másik oldalán egy ló. Ahogy közelebb léptem az állat kissé ideges lett. Aztán hirtelen ott termett a ló mellett egy másik ló, de lovassal. Egy férfi ült rajta és lenyugtatta a zaklatott lovat. Az első pillanattól éreztem a vonzalmat. Egy jóképű szőke férfi volt, de nem hasonlított senkire az ismeretségi körömből. Összeismerkedtünk és meghívott magához. Beléptem az ajtón és egy hosszú fehér folyosón kellett végigmennem, nem volt a helységben semmi, csak egy kiskutya aki morgott és megharapta a kezem. A sikolyra kijött a férfi és bekísért a nappaliba. Kedves volt, elbűvölő, ledőltünk a kanapéra és beszélgettünk. Aztán belépett egy nő, leült mellém és azt mondta: "A felesége leszel" "El fog venni" a nő alakjára és arcára egyáltalán nem emlékszem teljes homály. Ez után sajnos vége lett az álomnak. Hiába próbáltam vissza aludni, a férfi nem jött többé.

Mindenre emlékszem, azokra a dolgokra is amiket mondott magáról,félelmetes pontossággal. Egy dologra nem, a nevére.

Még sosem volt ilyen álmom, annyira valóságos volt és annyira akartam is, hogy az legyen.

Akik segítenek kérem vegyék komolyan es ne vicceljék el, köszönöm!

19/L



2016. nov. 12. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Nőalak amit mond az ellenkezőjét értsd!


Ez vasszabály!


A ló szimbólum kapcsolatos szexualitással, hatalommal.

2016. nov. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt sok mindennek megtalálod a jelentését, mi minek a szimbóluma. Az dolgok összevonását meg rád bízom, úgy a legbiztosabb.

2016. nov. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Az álmaink,a múltról,és a jelenről szólnak,s nem a jövőről!

Álmod a vágyaid fejezi ki.

A ló,és a kutya, az ösztöneidet jelképezi.

2016. nov. 13. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én a saját elképzeléseim szerint válaszolok: szerintem a lovas embert már láttad valahol futólag, mivel agyunk nem képes új arcokat generálni. Gondolj csak bele: ha agyunk új arcokat alkotna előfordulhatna az, hogy az orr a szem helyén van és hat van belőle, a száj függőlegesen indul az arcélen és stb, ezek példák voltak. Szerintem befolyásolni fogja az életedet, de az csakis tőled függ, hogy pozitív vagy pedig negatív irányba. Mindenesetre tartsd nyitva a szemed...
2016. nov. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!