Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van jelentősége annak, ha...

Van jelentősége annak, ha megérint egy nő? (bővebben lent) Miért csinálják ezt a nők?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok. Már a második alkalom, hogy egy olyan lány érint meg, akinek van barátja. A jelenlegi is, fura érintéseket csinál, a karomon, vállamon. Régebben az arcomhoz tette a kezét, hogy nézzem meg milyen hideg. Nekem ez furcsa volt.


Próbálok nem komplikálni és kerülni is őt, de valahogy mindig odakerül.

Folyton emlegeti a barátját.


Valaki mondja már meg miért csinálják ezt a nők?

Az elsőnek már vége, csak szédített. Amúgy azt vettem észre, hogy minden munkatársammal ezt csinálja. De miért?



2019. dec. 6. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
A kar és váll érintése tipikus figyelem felkeltés. Szóval ez azt jelenti "figyelj rám/ide". Nem valószínű, hogy flörtölnek veled...
2019. dec. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
arra ott van a barátja....
2019. dec. 6. 20:28
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Mármint mire?

Ennek semmi köze ahhoz hogy van barátja. Beszélgetés közben így hívja fel a figyelmedet, nem flörtöl.

És tudod az emberek nem csak a párjukkal beszélgetnek...

2019. dec. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Egy havernönk is iyen volt. Feszt érintgette a pàrom vàllàt, karjàt, làbàt ha ültünk.

Es a pàrom mindig beleatott valami plusz szimpatiat hogy biztos bejön a csajnak meg ha nem lenne baratja siman egy csettintes lenne.


Neha kivagyok a barataimon, hogy mindenben a szexet (nöi intimitast, szimpatiat, stb)làtjàk meg keresik.olyan romlott az agyuk vagy nem tudom.

2019. dec. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6%

Ezt a nők nem csinálják.

Csak egyes nők csinálják, akik szórakoznak, kísérletezgetnek, az egójuknak kell.

Le is írtad, hogy csak szédített. Jól esik az udvartartás.

Persze kimagyarázzák ártatlanul, hogy ebben nincs semmi.

2019. dec. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak érintés Istenem! Tudod vannak olyan emberek, akik hogy is mondjam..akik automatikusan ennyire barátságosak. Több barátnőm is már a megismerkedésünk után érintett meg sokat. Megfogta a kezemet, a combomat. Semmi szexualitás nincs benne. Nem flörtöl veled, ha ezt gondolod.
2019. dec. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, sokat látsz bele. Szimplán kedves akar lenni, nem pedig flörtölni A kar és váll érintés szimpla figyelem felhívás, azt jelenti, figyelj arra, amit most mondok!

Nem értem ezt a felfogást, ha egy lánnyal csinálom, akkor ennyi erővel biszex/leszbi vagyok.

2020. jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Detto ilyen az egyik csoporttársam is. Felsőbbévről csúszott le hozzánk eleinte a fiúk közül még csak engem ismert...simogatta a hátam meg az arcom. Aztán mikor már a többi srácot is megismerte kb velük is ugyanezt csinalja (velem már nem, szerintem látja már rajtam, hogy unszimpatikusnak tartom a viselkedeset). Az egyik srácot ölelgeti, mikor az már el is jegyezte a barátnőjét. Én azt mondom, hogy jobb tudatosan kerülni ezeket a "szűzk**va" jellegű nőket.
2020. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na végre valaki, aki érti, és tudja mire is gondolok!.
2020. jan. 25. 17:52
 10/11 anonim ***** válasza:
"Na végre! Valakia zt mondta, amit hallani akartam" :D Tényleg figyelembe se vedd, hogy az emberek beszélgetés közben MEG SZOKTÁK ÉRINTENI EGYMÁST! Kérdezgesd és emeld ki addig ezt a kérdést, amíg valaki VÉGRE azt mondja ami szerinted igaz :D ignorálj minden mást Jeee
2020. febr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!