Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ti is vissza-vissza szoktatok...

Ti is vissza-vissza szoktatok térni teljesen fiktív helyekre álmotokban?

Figyelt kérdés
Van több olyan helyszín, amik minimálisan emlékeztetnek egy-egy valós helyre, de álmaimban máshogy néznek ki, mégis olyan valóságosnak tűnnek, pedig nem léteznek. Ma este is visszatértem egy olyan helyszínre álmomban, ahol már szerintem jártam régen álmaimban, és most egy másik álom színhelyéül szolgált. Annyira jó és életszerű volt az álom, egéaz nap erről ábrándoztam. :')
2019. dec. 26. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egész álomsorozatokban ugyanazon a helyen vagyok, nem létezik az a hely, megvan a státusza, méretei, egy épületről van szó, mindig ugyanolyanok a paraméterei, bár részlet-eltérések adódnak.
2019. dec. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen előfordulhat ilyen, főleg ha az adott helyhez erős érzelmi töltet (akár pozitív, akár negatív) kapcsolódik.
2019. dec. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!